منوی اصلی

پل ارتباطی روستای وسکاره بخش رودهن افتتاح شد

در تاريخ ۱۳۸۹/۶/۹ ۱۰:۴۱:۵۲ (2075 بار خوانده شده)
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.رودهن- باشگاه خبرنگاران
همزمان با هفته دولت، پل ارتباطی روستای وسکاره بخش رودهن با حضور حسین معتمد نیا فرماندار شهرستان ، سعید میرزایی فرد معاون سیاسی انتظامی فرمانداری دماوند، رضا حاجی پور بخشدار رودهن ، جعفر میثمی رئیس شوارس اسلامی بخش رودهن و دهیار و اعضای شورای این روستا و دیگر مسئولان منطقه افتتاح و به بهره برداری رسید.


حیدر حامدی، رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دماوند در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بنیاد مسکن شهرستان دماوند در ایام هفته دولت دو پروژه را به بهره برداری میرساند که یکی از این پروژه ها پل ارتباطی بینی روستای وسکاره در بخش رودهن است.
وی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 320 میلیون تومان متشکل ، از اجرای طرح های هادی، اجرای پل و دیوارهای سنگی رودخانه است.
حامدی تصریح کرد: از این اعتبار 220 میلیون تومان برای پل و گوشواره ها و دیوارهای اطراف پل و مابقی آن برای اجرای طرح هادی در خیابان امام خمینی وسکاره هزینه شده است.
وی به عملیات اجرایی آن اشاره کرد و گفت: عملیات خاکی این پروژه، چهار هزار متر مکعب، عملیات سنگی 100متر مکعب، زیرسازی و آسفالت 200 متر مکعب و پیاده روسازی 700متر مربع می باشد.

عكس‌هاي اين خبر
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

سر تیتر اخبار