آماده سازی بخش رودهن برای شور و نشاط انتخاباتی مجلس یازدهم

زمان: ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ه‍.ش.،‏ ۸:۴۵ نمایش: ۱۶۶ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار و رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه فرعی بخش رودهن گفت: تمامی کمیته های برگزاری انتخابات در سطح بخش رودهن ازمدتها قبل تشکیل و نسبت به هماهنگی های لازم و انجام امور محوله در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه اقدام نمودند.

حمیدرضاذوالفقاری در نشست امور هماهنگی انتخابات بخش رودهن که با حضور صفری رئیس حوزه انتخابیه شهرستانهای دماوند و فیروزکوه در سالن اجتماعات شهیدان سجادیان بخشداری رودهن برگزار شد: گفت: تمامی شعب مورد نظر برای اخذ رای آماده و سه بار متوالی از 40 شعبه اخذ رای به جهت شناسایی کمبودها و نواقص بازدید به عمل آمده است.

وی با بیان اینکه همه کمیته های برگزاری انتخابات کاملا فعال و آماده هستند اظهار داشت: کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی امورهماهنگی انتخابات بخش رودهن با کمک شهرداری های رودهن، آبعلی و دهیاران روستاهای سطح بخش از یک هفته پیش تاکنون نسبت به فضا سازی سطح شهرها و روستاها اقدام نمودند.

بخشدار و رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه فرعی بخش رودهن افزود: نصب بنر پیام های انتخاباتی حضرت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و رئیس جمهور درتمامی نقاط شهرها و روستاهای بخش رودهن، فضا سازی امور هماهنگی برگزاری انتخابات، نصب بیش از 50 سازه  بزرگ طراحی شده ویژه نصب آثار تبلیغاتی کاندیدا در تمامی روستاها و شهرهای رودهن وآبعلی، اطلاع رسانی کامل قوانین و مقررات انتخاباتی از طریق فضای مجازی بصورت گسترده، درج پیام های مختلف انتخاباتی جهت ایجاد شور و نشاط در مردم در فضاهای مجازی، مستند سازی از روند اجرا و برگزاری انتخابات و ... از مهمترین وظایف کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی امور هماهنگی انتخابات بخش رودهن هست.

ذوالفقاری ادامه داد: در هر سازه تبلیغاتی، محلی مختص کاندیدا به همراه اسم ایجاد شده و هر کاندید آثار تبلیغاتی خود را در قسمت ویژه خود نصب می کند و خوشبختانه این مقررات انتخاباتی تا امروز به شکل درست از سوی کاندیدای محترم رعایت و اجرا شده است.

بخشدار و رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه فرعی بخش رودهن در پایان گفت: رقابت خوب و سالمی بین کاندیدا در سطح بخش رودهن ایجاد شده است و قطعا شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو خواهیم بود.