آمادگی دستگاه‌ها برای بازگشایی مدارس در رودهن/ 110 دانش‌آموز بی‌بضاعت در بخش رودهن ساماندهی می‌شوند

زمان: ۱۳۹۷/۶/۳۱ ه‍.ش.،‏ ۱۴:۱۷ نمایش: ۱۰۰ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
نشست شورای آموزش و پرورش بخش رودهن با اعلام آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای بازگشایی مدارس در این بخش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودهن، "حمیدرضا ذوالفقاری"، بخشدار رودهن در نشست شورای آموزش و پرورش بخش رودهن، ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف شورای آموزش و پرورش بخش رودهن در کنار مسائل آموزشی و پرورشی، رسیدگی به وضع دانش‌آموزان بی‌بضاعتی است که توان مالی زیادی برای ادامه تحصیل ندارند و در این راه با کمک اداره آموزش و پرورش و کمیته امداد و دیگر دستگاه‌های حمایتی توانستیم خدماتی را برای این عزیزان انجام دهیم.

 

وی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش یکی از مهم‌ترین نشست‌های بخش و شهرستان است افزود: نشست‌های شورای آموزش و پرورش منطقه رودهن با اعضای فعال و دلسوز بسیار منظم و با برنامه در حال برگزاری است.

 

بخشدار رودهن تصریح کرد: باید اولویت‌های آموزشی و پرورشی در بخش رودهن شناسایی و در نشست‌های شورای آموزش و پرورش این بخش بحث و بررسی شوند.

 

ذولفقاری تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط باید از آمادگی کامل برخوردار باشند و در همین راستا، پلیس راهور، کلانتری‌ها و سازمان حمل و نقل وظیفه سنگین‌تری به عهده دارند که باید به نحو احسن انجام دهند.

 

وی اضافه کرد: سال تحصیلی جدید در بخش رودهن با غبارروبی مزار شهدا آغاز خواهد شد؛ ضمن اینکه چند روز بعد نیز یادواره شهدای بخش رودهن همزمان با شب شهادت حضرت رقیه (س) با حضور مردم شهیدپرور از جمله دانش‌آموزان عزیز برگزار می‌شود.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش بخش رودهن خاطرنشان کرد: متأسفانه 110 دانش‌آموز بی‌بضاعت در بخش رودهن وجود دارند که با کمک آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی (ره) رودهن در حال ساماندهی برای ادامه تحصیل آن‌ها هستیم.