آمادگی ستاد مدیریت بحران بخش رودهن در فصل زمستان

زمان: ۱۳۹۹/۱۰/۴ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۲۰ نمایش: ۲۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
جلسه ستاد مدیریت بحران بخش رودهن به ریاست ذوالفقاری بخشدار و رئیس ستاد مدیریت بحران بخش رودهن در سالن جلسات شهیدان سجادیان بخشداری رودهن برگزار شد.

در این جلسه در خصوص مسائل مختلف از جمله تامین تجهیزات و امکانات لارم به جهت برف روبی و بازگشایی معابر شهری و روستایی بویژه جاده های هراز و فیروزکوه توسط ادارات مربوطه، آمادگی کامل شهرداریها و دهیاریهای سطح بخش در مواقع بحران های احتمالی، رفع نواقص خودروهای امدادی و خدماتی در ادارات سطح بخش، بررسی و شناسایی نقاط حادثه خیز سطح بخش، شناسایی و تجهیز محل های اسکان اضطراری و بحران با همکاری هلال احمر، اداره راهداری و حمل و نقل و شهرداری های رودهن و آبعلی، مطالعات و پیگیری ایجاد ایستگاه دوم CJS  گاز شهر رودهن با توجه به افزایش جمعیت، جمع آوری انشعابات غیر مجاز آب در سطح بخش، رفع مشکلات و نواقص شبکه برق رسانی سطح بخش جهت جلوگیری از قطع برق در فصل سرما و زمستان، همکاری اداره راهداری با دهیاری ها در جهت نمک پاشی جاده های روستایی، تجهیز و آمادگی کامل پایگاه های امداد و نجات هلال احمر در سطح بخش و... گفتگو و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 در ادامه بخشدار رودهن در برتعامل و همکاری دستگاه های مربوطه در ستاد مدیریت بحران سطح بخش و اجرای درست مصوبات جلسه امروز تاکید کرد.

در پایان این جلسه نیز مهدی شیرمحمدی به عنوان مسئول واحد مدیریت بحران بخشداری رودهن معرفی و منصوب شد.

دراین جلسه سرهنگ بیگی فرمانده انتظامی بخش رودهن، سروان پاوندی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش رودهن، نورمحمدی مسئول واحد مدیریت بحران فرمانداری شهرستان، سروان صالحی رئیس پلیس راه آبعلی، بیگدلی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ایی رودهن و پردیس، ملاطایفه رئیس شورای بخش و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی، خدماتی و امدادی نیز حضور داشتند.