ادارات رودهن فعالیت های خود را از طریق اصحاب رسانه اطلاع رسانی کنند

زمان: ۱۳۹۷/۶/۴ ه‍.ش.،‏ ۹:۰۴ نمایش: ۱۰۸ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: ادارات بخش رودهن اقدام‌هایی خوبی را انجام می‌دهند اما متأسفانه در برخی اداره‌ها اطلاع‌رسانی خوبی نداریم ولی مدیران سعی کنند با اصحاب رسانه در ارتباط باشند و در هفته دولت استفاده مفید را انجام دهند و عملکرد یک‌ساله خود را از طریق خبرنگاران به مردم ارائه دهند.

"حمیدرضا ذوالفقاری" گفت: امنیت و بحران مهم‌ترین بحث در بخش رودهن است و جلسات مختلف انجام‌شده است؛ دو جلسه بسیار مهم با شوراها و دهیاری‌ها با حضور نماینده مردم دماوند، فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی برگزار کردیم و شوراها تمام خواسته‌های شهرها و روستاهای خود را ارائه کردند که با پیگیری‌هایی که انجام دادیم و حمایت‌های نماینده مردم دماوند، فیروزکوه و رودهن، فرماندار شهرستان دماوند و امام جمعه بخش رودهن اقدام‌های خوب و مناسبی جهت پیشبرد شهرها و روستاها در نظر گرفته‌ایم.

 

_ خبرنگاران در بحث تحریم با قلم شفاف خود به آرامش کشور کمک کنند

بخشدار رودهن بیان کرد: کشور ما دچار تحریم‌هایی که ناجوانمردانه هم محسوب می‌شود روبرو است و دیوانه‌ای به نام ترامپ که هیچ پایبندی حتی به خود آمریکا ندارد تحریم‌هایی را علیه جمهوری اسلامی ایران وضع کرده است.

 

ذوالفقاری اضافه کرد: همه باید کمک کنیم و همان‌طور که رهبری تعبیر کردند استکبار جهانی فکر می‌کند کاری می‌توانند انجام دهند اما جسارتی ندارند و فقط شعار می‌دهند و جنگی در کار نیست و از همین‌جا از تمامی اصحاب رسانه در جهت حفظ آرامش که از همه بیشتر به آن نیاز داریم به کشور کمک کنند و خواهش می‌کنم با قلم همیشه شفاف خود به آرامش کشور یاری دهند.

 

_ ترافیک رودهن را کنترل خواهیم کرد

بخشدار رودهن گفت: الویت مردم خیلی مهم است و چند موضوع است که در بخش رودهن در اولویت مردم قرار دارد و یکی از دغدغه‌های آن‌ها معضل ترافیک و درمانی است.

 

وی ادامه داد: در اولین جلسه شورای ترافیک مشکل ترافیک را بیان می‌کنیم و تا حل شدن این مشکل پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد؛ زیرا مردم رودهن می‌بایست در روزهای تعطیل و اواخر هفته دچار مشکل ترافیک در بخش نباشند و در آرامش کامل باشند.

 

_ مرکز سلامت در رودهن ساخته خواهد شد

ذوالفقاری در خصوص مشکل بهداشت و درمان رودهن اضافه کرد: متأسفانه درمانگاه دولتی حضرت محمد (ص) رودهن دارای کد خانه بهداشت است و تاکنون جهت ارتقا آن به مرکز درمانی پیگیری‌های لازم انجام‌نشده بود؛ با هماهنگی نماینده مردم دماوند، فیروزکوه و رودهن در تلاش هستیم مشکل درمانگاه حضرت محمد (ص) رودهن حل شود و پیگیری لازم جهت آمبولانس دوم اورژانس مستقر در رودهن نیز انجام‌شده است.

 

بخشدار رودهن در خصوص بیمارستانی که قرار بود زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن تأسیس شود، اظهار کرد: با پیگیری‌های که انجام دادیم تنها این بیمارستان 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و با رایزنی‌هایی که با مسؤولان دانشگاه آزاد اسلامی کشور و واحد رودهن داشتیم مقرر شد تا تکمیل ساخت بیمارستان و خدماتی که این بیمارستان در آینده به مردم رودهن خواهد کرد، یک مرکز سلامت در آینده احداث شود تا حداقل نیازهای درمانی مردم رودهن تأمین شود.

 

_ مسؤولان در انتقال برق 20 کیلو وات به رودهن کمک حال ما باشند

بخشدار رودهن تصریح کرد: در طول دو ماه تابستان بر اساس تنظیم بندی زمانی قطعی برق را در منطقه شاهد بودیم و علی رقم تلاش‌هایی جهت پروژه انتقالی 20 کیلو وات برق برای رودهن انجام دادیم، این امر محقق نشد و همچنان مشکل ولتاژ برق در رودهن وجود دارد و امیدواریم مسؤولان برای هفته دولت انتقال ولتاژ 20 کیلو واتی برق را در دستور کار خود قرار دهند.

 

ذوالفقاری در پایان متذکر شد: خبرنگاران شغل بسیار سختی رادارند و امیدواریم یک روز شاهد حمایت‌های بی‌دریغ مسؤولان از این قشر زحمت‌کش و سخت‌کوش که اعتماد مردم را در خود جای دادند و رابط مردم و مسؤولان هستند را شاهد باشیم.