استاندار تهران مهمان مردم بخش رودهن شد+ تصاویر

زمان: ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ه‍.ش.،‏ ۱۰:۳۹ نمایش: ۲۴۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
به مناسبت دهه مبارک فجر، مهندس مقیمی استاندار تهران و هیات همراه متشکل از معاونین استانداری و چند تن از مدیران کل استان روز دوشنبه 16 بهمن 96 مهمان بخش رودهن شد و با مردم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/

 در این مراسم  مهندس مقیمی استاندار تهران ابتدا در ورودی شهر رودهن مورد استقبال گرم مردم و مسئولان قرار گرفت با حضور در مسجد جامع حضرت علی بن ابیطالب (ع) شهر رودهن ضمن سخنرانی با مردم رودهن گفتگو کرد.

ایجاد مترو، احداث بیمارستان، رو گذر و یا زیر گذر رودهن به مهرآباد، احداث کمربندی شمالی و کاهش ترافیک شهر رودهن و همچنین ارائه خدمات رفاهی مناسب به مردم بخش رودهن از مهمترین نکاتی بود که در این مراسم به اطلاع استاندار تهران رسید.

همچنین قبل از این مراسم جلسه کارگروه اضطراری آلودگی هوای استان تهران به ریاست استاندار و حضور تمامی اعضا در بخشداری رودهن برگزار گردید.

شایان ذکر است در این مراسم علاوه بر جمع کثیری از مردم و خانواده شهدا، امام جمعه رودهن، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، شهرداران رودهن و آبعلی، اعضای شورا های اسلامی شهرهای رودهن و آبعلی، روستاها و روئسای ادارات بخش رودهن و شهرستان حضور داشتند.