اعضای جدید شورای اسلامی بخش رودهن انتخاب شدند

زمان: ۱۳۹۶/۶/۱۹ ه‍.ش.،‏ ۹:۳۷ نمایش: ۲۱۶ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن از انتخاب اعضای جدید شورای اسلامی این بخش خبر داد و گفت: شورای اسلامی بخش بازوی قوی تصمیم‌گیری است.

مجید صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران با بیان اینکه اهمیت شورای اسلامی بخش بسیار زیاد بوده و این شورا از جایگاه خاصی برخوردار است، اظهار کرد: امیدواریم با انتخاب اعضای جدید بتوانیم مشکلات موجود در منطقه و روستاها را رفع کنیم.

وی ادامه داد: با آغاز به کار شورای اسلامی بخش رودهن در دوره پنجم باید موضوع‌های سیاسی را کنار بگذاریم و تنها به فکر خدمت به مردم باشیم و همگام با دولت که کار خود را در دور دوم آغاز کرده، بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

بخشدار رودهن با اشاره به زحمات چهار ساله اعضای شورای بخش رودهن در دوره چهارم افزود: شورای اسلامی بخش بازوی قوی تصمیم‌گیری در بخش است که باید با قوت به کار خود ادامه دهد.

بخشدار رودهن تصریح کرد: به‌زودی شورای راهبری با حضور شهرداران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، شورای اسلامی بخش در رودهن تشکیل می‌شود و در جهت پیشبرد اهداف دولت، شناسایی ظرفیت‌های منطقه، تقویت زیرساخت‌ها و پیشرفت، عمران و آبادانی رودهن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

بنا بر این گزارش، انتخابات شورای اسلامی بخش رودهن با حضور نمایندگان 11 روستای منطقه، بخشدار، اعضای هیأت اجرایی و نظارت بر انتخابات برگزار شد و پس از رأی‌گیری، پنج نفر به عنوان اعضای اصلی و سه نفر به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی بخش رودهن انتخاب شدند.

حسین طاهری از روستای چشمه‌ها، البرز سعیدی از روستای مهرآباد، محمود ملاطایفه از روستای آردینه، جعفر میسمی از روستای وسکاره و فرشید ارشدی از روستای نوده به عنوان اعضای اصلی شورای بخش رودهن انتخاب شدند.

همچنین اعضای علی‌البدل این شورا را رسول رمضانی‌علویق از روستای یلقان، فرشاد محمدی از روستای خورین و داریوش‌رضا هاشمی از روستای گلاهک تشکیل می‌دهند.