امام‌ جمعه رودهن: دولت امروز با جنگ اقتصادی روبرو است

زمان: ۱۳۹۷/۶/۳ ه‍.ش.،‏ ۷:۵۹ نمایش: ۱۱۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
امام جمعه رودهن گفت: دولت امروز با جنگ اقتصادی روبه‌رو است و رئیس‌جمهور و وزیرها باید مشکلات اقتصادی را رفع نمایند و به مردم کمک کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین "محمدرضامدیح" در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته بخش رودهن، ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: بالاترین مرتبه در وحدت مبنی بر وحدت بر پروردگار و پیامبر اکرم (ص) است و وحدت با نام پروردگار شامل تمامی ادیان و وحدت با نام پیامبر (ص) در بین مسلمانان است.

 

وی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که در مسلمانان بوده، فرقه‌گرایی است که هم در بین شیعه‌ها و هم در بین اهل سنت که هیچ‌کدام به نفع دین مبین اسلام نیست و یکی از اصلی‌ترین آن تکفیری‌ها بودند که بدترین فرقه و خطرناک‌ترین گروه محسوب می‌شوند.

 

امام‌جمعه رودهن تصریح کرد: مشکل مسلمانان گروه‌هایی که داخلی ایجادشده است و دست به نابودی مسلمانان کشیده‌اند و ادعا هم در دین اسلام می‌کنند و مشکل اصلی مسلمانان داخلی است که باید حل شود.

 

مدیح گفت: هر دولتی شرایط خاص خود را دارد و هر دولتی که روی کار می‌آید با جنگ‌های مختلفی چه خارجی و چه داخلی روبه‌رو است که مهم‌ترین آن جنگ اقتصاد محسوب می‌شود.

 

وی افزود: درحوزه اقتصاد مشکلاتی داشتیم و امیدواریم برخی وزیرها که درخطر استیضاح هم قرار گرفتند، به فکر باشند تا کشور این‌همه مشکلات اقتصادی نداشته باشد.

 

امام‌جمعه رودهن خاطرنشان کرد: عید سعید غدیر خم دومین عید مسلمان‌ها بعد از مبعث است و در بخش رودهن عید سعید غدیر خم در مسجدها و حسینیه‌های رودهن باشکوه برگزار خواهد شد و امیدواریم مردم خوب رودهن حضور فعالی داشته باشند.

 

مدیح اظهار داشت: در رودهن و آبعلی و روستاهای تابع هماهنگی بین مردم و مسؤولان بی‌نظیر است و این خود یک نوع اتحاد محسوب می‌شود و بخش رودهن همیشه در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام‌های بزرگی برداشته‌شده است.

 

خطیب جمعه رودهن با بیان اینگه مدیران لایق و توانمندی در سطح بخش رودهن داریم گفت: بخشدار  تلاشگر و زحمتکش  رودهن که همیشه به یاد مردم، در کنار مردم و همراه مردم هستند و امیدوایم در تمام مراحل موفق باشند.

 

وی اضافه کرد: در طرح مالک اشتر حوزه مقاومت بسیج در بخش خواهران و دو پایگاه بسیج واقع در آبعلی مقام برتر را به دست آورند که جای دارد از مسؤولان و بسیجیان قدردانی کنیم.