امام جمعه رودهن:استکبار جهانی از پنج راه درکشورها نفوذ می کند

زمان: ۱۳۹۶/۸/۱۳ ه‍.ش.،‏ ۱۴:۰۲ نمایش: ۲۰۸ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
تهران-ایرنا - امام جمعه بخش رودهن گفت: ارتباط، جاسوسی، توطئه، خیانت و خصومت پنج راه استکبار جهانی برای نفوذ است که آمریکا برای نابود کردن کشورها و سواستفاده کردن از آنان از آن استفاده می کند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مدیح روزشنبه در راهپیمایی بزرگ 13 آبان بخش رودهن که با حضور مسئولان و دانش آموزان از میدان سپاه پاسداران به سمت خیابان پاسداران و در انتها ورزشگاه فوتبال رودهن برگزار شد، اظهار کرد: استکبار جهانی در گام نخست با هر کشوری، با دید بدخواهانه و در گام دوم با تسلط بر آن کشور، تهدید، نفوذ و جاسوسی وارد ارتباط می شود.

وی با بیان اینکه گام سوم استکبار جهانی، توطئه است، گفت: گام چهارم شروع به خیانت فرهنگی، اقتصادی، علمی و آموزشی و دفاعی می کند و در گام پنجم خصومت را در دستور کار خود قرار می دهد؛ شاه ایران که نوکر کشورهای غربی بود، به همین روش سرنگون شد و در پایان بعد از فرار از کشور، حتی در آمریکا اجازه ورود نداشت.

امام جمعه بخش رودهن با بیان اینکه در زمان امام خمینی(ره) مبارزه بسیار سخت بود، افزود: در زمان شاه، آمریکا از ایران خواست تا ماموران آمریکایی در امنیت و آرامش کامل باشند و این موضوع مورد تصویب قرار گرفت که بعد از آن مورد مخالف امام(ره) واقع شد و همین مساله موجب گردید تا امام را دستگیر و تبعید کنند.

حجت الاسلام مدیح افزود: دانش آموزان و دانشجویان به دلیل مخالفت با تبعید امام در دانشگاه تهران تجمع کردند که متاسفانه ماموران ستم شاهی 56 دانش آموز و دانشجو را به شهادت رساندند و همچنین در روز 13 آبان 58 نیز دانش آموزان و دانشجویان لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند که از این محل اسنادی محرمانه و ضد ایرانی خارج شد و توطئه هایشان علیه ایران آشکار گردید.

امام جمعه بخش رودهن ادامه داد: 13 آبان برای همیشه یک حرکت و موقعیت تاریخی به جای گذاشت و امروز نظام اسلامی که با رهبری امام خمینی(ره) شکل گرفت و به دست مقام معظم رهبری هدایت می شود با عزت، عظمت و قدرت پیش می رود و بر قلل افتخار و بزرگی ایستاده است.