امام جمعه رودهن: انقلاب ایران یک انقلاب کاملا فرهنگی است

زمان: ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ ه‍.ش.،‏ ۹:۴۸ نمایش: ۱۳۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
امام جمعه بخش رودهن گفت: انقلاب ایران که در سال 57 شکل گرفت یک انقلاب کاملا فرهنگی است؛ وظیفه داریم در ایام دهه مبارک فجر مباحث فرهنگی را پر رنگ‌تر کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودهن، حجت‌الاسلام والمسلمین #محمدرضامدیح در جلسه هماهنگی گرامی‌داشت دهه مبارک فجر که در محل بخشداری رودهن برگزار شد، اظهار کرد: امروز حضور در صحنه و هوشیاری و بیداری مردم برای جمهوری اسلامی حیاتی است و هر کسی قدمی بردارد و خدمتی بکند به ادامه حیات انقلاب کمک کرده است.

امام جمعه بخش رودهن با بیان اینکه علاوه بر افتتاحیه‌ها و کلنگ‌زنی‌ها باید برنامه‌ها و مباحث فرهنگی را در ایام دهه فجر مد نظر قرار دهیم، گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی، سیاسی و بین المللی و فشارهای دشمنان که خواب نابودی نظام  را می‌بینند باید دست به دست هم دهیم  تا برنامه‌های دهه مبارک فجر باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

مدیح ادامه داد: تمامی ادارات، دهیاری‌ها و معابر باید به نحو احسن آذین‌بندی و در هر محله و روستا با توجه به ظرفیت موجود مراسم و جشن‌های مختلف برای مردم برگزار شود.

امام جمعه بخش رودهن اظهار داشت: مدیران شهری جهت برگزاری یک جشن بزرگ و متمرکز در مرکز بخش برنامه‌ریزی کنند.

مدیح در پایان ضمن اعلام آمادگی برای استقبال از شخص رئیس جمهور و هیات دولت در بخش رودهن در دهه مبارک فجر گفت: وزرا و مسوولان ارشد کشوری که به شهرستان سفر می‌کنند، رودهن را ویژه در نظر بگیرند چراکه رودهن یک بخش حساس و ویژه در استان تهران و حتی کشور محسوب می‌شود.