امام جمعه رودهن گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن نقش برجسته‌ای در آینده صنعت رودهن دارد

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ه‍.ش.،‏ ۹:۰۶ نمایش: ۱۹۴ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
امام جمعه رودهن گفت:بسیار خرسندم که سکان دانشگاه آزاد اسلامی سر قافله علم و دانش و پیشگام حوزه آموزش عالی رودهن امروز به دست یک نیروی متعهد و متخصص و جانباز هشت سال جنگ تحمیلی سپرده‌شده که دارای سوابق مدیریتی ارزشمندی نیز هست.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا مدیح گفت: اختلاف بین دو نهاد علمی یعنی دانشگاه و حوزه علمیه قبل از انقلاب از سوی استکبار جهانی کلید خورد و اگر هوشیاری و آگاهی رهبر عالی‌قدر انقلاب حضرت امام (ره) نبود این پیروزی رقم نمی‌خورد.

 

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در هر کجای ایران اسلامی که باشد باعث افتخار کشور است و واحد رودهن که یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های کشور است باعث افتخاربخش رودهن و کل کشور است.

 

امام جمعه رودهن اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی برآمده از انقلاب است و هدف از راه‌اندازی این دانشگاه رسیدن کشور به قله‌های تمدن علمی بود و در همین راستا باید دقت کرد خروجی‌های این دانشگاه نیز انسان‌های متدین، متعهد و متخصص باشد که خدمات ارزشمندی انجام شده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین مدیح اضافه کرد: رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی رودهن اعلام آمادگی کرده است که استادان برجسته آن دانشگاه آمادگی دارند که در نماز جمعه رودهن به اقشار مختلف مردم در تمام زمینه‌های حقوقی، تحصیلی، خانوادگی و ... مشاوره بدهند که با هماهنگی‌های صورت‌گرفته از هفته آینده، این مهم در مصلای نماز جمعه رودهن انجام می‌شود.

 

امام جمعه رودهن در پایان گفت: نهادهای علمی کشور دستگاه‌های مولد هستند نه مصرف‌کننده پس باید حلقه مفقوده ارتباط دانشگاه و صنعت دیده‌شده و نقش دانشگاه آزاد اسلامی در آینده صنعتی رودهن برجسته شود.