بخشدار رودهن خبر داد: تشکیل شورای مشورتی و مردمی در بخش رودهن/ بخش درمانی منطقه رودهن نیازمند توجه ویژه است

زمان: ۱۳۹۷/۷/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۱۱ نمایش: ۱۰۹ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن از تشکیل شورای مشورتی و مردمی در این بخش خبر داد و گفت: بخش درمانی منطقه رودهن نیازمند توجه ویژه است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودهن،

"حمیدرضا ذوالفقاری" اظهار کرد: بخش رودهن در مجاورت دو مسیر اصلی تهران و مازندران قرار گرفته و به نحوی ورودی پایتخت محسوب می‌شود که از این رو، از لحاظ جغرافیایی حساسیت ویژه‌ای‌ دارد.

 

وی ادامه داد: شورای مشورتی و مردمی در بخش رودهن تشکیل شده و به‌زودی با ایجاد کمیته‌های زیر مجموع فعالیت خود را در زمنیه شناسایی استعدادها و ظرفیت‌ها و همچنین معضلات و مشکلات با استفاده از ظرفیت‌های مردمی آغاز می‌کند.

 

بخشدار رودهن با بیان اینکه مواردی از جمله بهداشت و درمان، ترافیک و حمل و نقل، اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی در دستور کار قرار گرفته است، گفت: با کمک فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اقداماتی هم در این زمینه‌ها صورت گرفته که می‌توان به کلنگ‌زنی بیمارستان تأمین اجتماعی در رودهن اشاره کرد.

 

ذوالفقاری تصریح کرد: قطعاً بخش درمانی منطقه رودهن نیازمند توجه ویژه است و با توجه به افزایش روبه رشد جمعیت نیاز به رسیدگی و ساماندهی دارد و در همین راستا، باید با برنامه‌ریزی درست و دقیق پیش برویم که اقداماتی دراین زمنیه در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی در خصوص مسائل روز کشور از جمله گرانی‌ها و افزایش بی‌رویه برخی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم گفت: بخش رودهن هم از این قائده مستثنی نیست و قطعاً مردم از این موضوع نگران هستند، ولی با توجه به شرایط فعلی و سقوط شدید ارزش دلار و درایت دولت در سطح کلان شاهد کاهش و ثبات قیمت‌ها در بازار خواهیم بود و در حال حاضر، مشکل خاصی برای کمبود اجناس ضروری وجود ندارد.

 

بخشدار رودهن اضافه کرد: همدلی و اتحاد مردم و مسؤولان قطعاً موجب رفع مشکلات خواهد شد و از مردم تقاضا داریم در راستای رفع مشکلات کما فی السابق در کنار مسؤولان باشند.