بخشدار رودهن: شهدا عزت و آبروی نظام جمهوری اسلامی هستند

زمان: ۱۳۹۸/۷/۴ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۲۶ نمایش: ۳۰۰ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار و رئیس ستاد یادواره های شهدای بخش رودهن گفت: شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس عزت و آبروی نظام هستند وبا ایثار و شجاعت خود برای دفاع از میهن و اسلام جاودانه شدند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/

حمیدرضاذوالفقاری گفت: امروز اقتدار و عظمت ایران عزیز مدیون رشادت های جوانانی است که در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در برابر کفر و ستم ایستادند و از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

 

بخشدار و رئیس ستاد یادواره های شهدای بخش رودهن با بیان اینکه بخش ولایی رودهن بیش از 120 شهید تقدیم نظام و اسلام نموده است گفت: در این ایام برنامه های متعددی از جمله دیدار و سرکشی از خانواده های شهدای بخش رودهن، غبار روبی مزار شهدا، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و یادواره شهدا نیز در دستور کار قرار گرفت.

ذوالفقاری با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا در بخش رودهن گفت: 10 یادواره برای شهدای عزیز در سال 98 برنامه ریزی و زمانبندی شده است که تا کنون پنج یادواره برگزار و ما بقی تا پایان سال انجام  می شود.

بخشدار و رئیس ستاد یادواره های شهدای بخش رودهن در پایان ضمن تشکر و قدردانی از برگزار کنندگان از جمله ستاد مردمی یادواره شهدای شهر آبعلی گفت: بیست و نهمین یادواره31 شهید شهر آبعلی با حضور حداکثری مردم عزیز و شهید پرور این شهر برگزار شد که در این مراسم افتخار میزبانی از پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام را داشتیم که موجب با شکوه تر شدن مراسم شده بود./