بخشدار رودهن: شوراهای جدید از ساخت‌‌وسازهای غیرمجاز در رودهن جلوگیری کنند/ رفع مشکلات رودهن در گرو هم‌دلی شوراهاست

زمان: ۱۳۹۶/۶/۴ ه‍.ش.،‏ ۹:۱۹ نمایش: ۸۷ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن با بیان اینکه شوراهای جدید باید از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این بخش جلوگیری کنند، گفت: رفع مشکلات رودهن در گرو هم‌دلی شوراهاست.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، مجید صفری در مراسم تحلیف اعضای جدید شوراهای اسلامی روستاهای بخش رودهن اظهار کرد: مردم فرصتی خوب برای خدمت در اختیار شما قرار دادند و امیدواریم بتوانیم به مانند متن تحلیف عمل کنیم و در پایان دوره چهار ساله سربلند بیرون بیایم.

وی افزود: مردم در انتخابات شرکت کردند تا دولت به فکر توسعه اقتصادی کشور و در نهایت آرامش و آسایش مردم باشد و ما هم وظیفه داریم به عنوان شورا و خدمت‌گزار مردم در کنار دولت باشیم و به توسعه منطقه کمک کنیم.

بخشدار رودهن با بیان اینکه مردم از ما انتظار خدمت‌گزاری دارند، گفت: مردم صادقانه پای صندوق‌های رأی آمدند و شوراهای اسلامی شهر و روستا هم وظیفه دارند که صادقانه پاسخ مثبت به خواسته‌های مردم بدهند و در راستای رفع مشکلات آنها گام بردارند.

صفری تصریح کرد: شوراهای اسلامی باید همگام با دولت و هم‌سو با سیاست‌های آن پیش روند و در این چهار سال تمام تلاش خود را خواهند کرد که به تمام وعده‌ها و شعارها عمل کنند.

وی بیان کرد: ساخت‌وسازهای غیرمجاز موضوعی است که گریبان همه مناطق از جمله منطقه ما را گرفته و شوراهای جدید وظیفه دارند با برنامه‌ریزی صحیح و درست نسبت به جلوگیری از این ساخت‌وسازها و تغییر کاربری‌ها اقدام کنند.

بخشدار رودهن اضافه کرد: مهم‌ترین برنامه دولت اعتدال، آرامش و رفاه اقتصادی در زندگی مردم است و با تمام کمبودها و کاستی‌هایی که وجود دارد، امیدواریم این موارد اساسی محقق شود.