بخشدار رودهن عنوان کرد: دستگاه های اجرایی وظایف خود نسبت به مسکن مهر را به اتمام برسانند

زمان: ۱۳۹۷/۹/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۵۴ نمایش: ۶۴ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: تمامی دستگاه های اجرایی و ادارات خدمات رسان موظف به انجام کامل وظایف خود در مسکن مهر هستند و تاکیدات لازم در این خصوص صورت گرفته است.
 "حمیدرضا ذوالفقاری" گفت: مسکن مهر مهرآباد واقع در بخش رودهن  با بیش از پنج هزار واحد مسکونی، در آینده ایی نزدیک، جمعیتی بیش از 15 هزار نفر را در خود جای خواهد داد و تاکنون نیز چهار الی پنج هزار نفر در این منطقه ساکن شده اند.
 
بخشدار رودهن ادامه داد: قطعا شهرک های تازه تاسیس از جمله مسکن مهر نیازمند امکانات زیربنای و خدمات رفاهی از جمله آب، برق و گاز و تلفن، امکان تجاری، درمانی، بهداشتی، آموزشی، تفریحی و غیره هستند که باید در دستور کار قرار بگیرد.
 
 ذوالفقاری با بیان اینکه  بیش از 80 درصد مسکن مهر رودهن دارای انشعابات آب، برق، گاز و تلفن هستند گفت: برخی خدمات رفاهی از جمله آموزشی، درمانی و رفاهی در این منطقه ضعیف است که در این خصوص به ادارات ذیربط و پیمانکاران تاکیدات جدی شده است.
 
بخشدار رودهن تصریح کرد: شهرداری رودهن طی یکسال گذشته در حدود 70 میلیارد ریال دربحث آسفالت و فضا سازی برخی معابر، ایجاد فضای سبز و غیره درمسکن مهر هزینه نموده است وقطعا این روند ادامه خواهد داشت تا انشالله  خدمات رسانی به مردم این منطقه کامل گردد.
 
ذوالفقاری با اشاره به بازدید میرازیی نیکو نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن از مسکن مهرمهرآباد بخش رودهن و پیگیری مشکلات این منطقه اظهار داشت: برخی امکان از جمله ساختمان های آتش نشانی و کلانتری در حال تجهیز کارگاه و احداث هستند.
 
بخشدار رودهن در پایان گفت: اتمام و تکمیل مدارس، مساجد و دیگر فضاهای خدماتی درمسکن مهر باید در اولویت برنامه های دستگاهای مربوطه قرار بگیرد  و پروژه های خود را شروع و یا به اتمام برسانند.