بخشدار رودهن: فرصتی برای آزمون و خطا در کشور نداریم/ دولت با تدبیر و اندیشه مشکلات موجود را برطرف سازد

زمان: ۱۳۹۶/۶/۴ ه‍.ش.،‏ ۱۲:۳۹ نمایش: ۱۷۶ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: فرصتی برای آزمون و خطا در کشور نداریم و دولت باید با تدبیر و اندیشه مشکلات موجود را برطرف سازد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران، مجید صفری صبح امروز به مناسبت هفته دولت در جمع شماری از مسؤولان رودهن، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید والامقام دولت، باهنر و رجایی اظهار کرد: به لطف پروردگار، انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت‌ماه انجام شد و تمام دنیا شاهد بودند مردم ایران مانند همیشه پشتوانه نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی ادامه داد: انتخابات نمایش قدرت ایران بود و مردم با تمام وجود در صحنه حضور پیدا کردند.

بخشدار رودهن ضمن تقدیر از تمام افرادی که در انتخابات در بخش رودهن زحمت‌کشیدند، تصریح کرد: خوشبختانه در انتخابات هیچ مشکلی در بخش رودهن نداشتیم و خوشبختانه مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش رودهن در زمان مقرر انجام شد.

صفری ادامه داد: فصل جدید کار را هم‌زمان با مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و آغاز به کار دولت دوازدهم آغاز کردیم؛ امیدواریم دولت بتواند با تدبیر و اندیشه مشکلات موجود را برطرف سازد؛ زیرا دیگر فرصتی برای آزمون و خطا در کشور نداریم.

وی بیان کرد: مهم‌ترین موضوعی که دولت توانست در بخش‌های مختلف در آن موفق باشد، این بود که نظمی خاص را ایجاد کرد و تمام توان دولت این است که بتواند پاسخگوی 24 میلیون نفری که به رئیس‌جمهور رأی دادند و درنهایت پاسخگوی تمام مردم باشد.

بخشدار رودهن افزود: در بخش رودهن، اولویت سیاستی که به کار بردیم و مهم‌ترین موضوعی که باید به آن اهمیت داده شود، تعامل اجرایی بین دستگاه‌های دولتی است.

صفری گفت: خوشبختانه در بخش رودهن بهترین و بالاترین تعامل را بین دستگاه‌های اجرایی داریم و تمام ادارات هم‌فکر هستند و از امام جمعه رودهن هم به‌عنوان بزرگ‌تر منطقه، بهره‌مند هستیم و در درجه نخست، مشکلات موجود را در بخش رفع کردیم و نیازی به ورود مقامات شهرستانی و استانی نبوده است.

وی ضمن تشکر از نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نخستین کارگروه تشکیل‌شده مربوط به بهداشت و درمان بود و در جلسات اول نتیجه گرفتیم و مجموعه درمانگاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) رودهن را به بیمارستانی ارتقا دادند.

بخشدار رودهن ضمن قدردانی از شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رودهن در دوره چهارم اظهار کرد: به منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر رودهن در دوره پنجم تبریک عرض می‌کنم و امیدواریم همدل با یکدیگر و مردم فعالیت‌های بسیار خوبی انجام دهیم.

صفری ادامه داد: متأسفانه برخی از منابع مانند خاک و آب در برخی مکان‌های رودهن هدر رفته است که با هم‌فکری با گروه کارشناسی و کارگروه‌های موجود دنبال آن هستیم که با مشارکت با سرمایه‌گذاری خصوصی تا منابع از بین نرود.