بخشدار رودهن مطرح کرد: افتتاح ۳۲ پروژه با اعتبار ۲۲۵ میلیارد ریالی

زمان: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ه‍.ش.،‏ ۹:۱۶ نمایش: ۱۰۴ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: در ایام دهه مبارک فجر ۳۲ پروژه شهری و روستایی با اعتباری حدود ۲۲۵ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.
"حمیدرضاذوالفقاری" در نشست خبری دهه مبارک فجر، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر و تسلیت به مناسبت ایام سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه(س)، اظهار کرد: امسال و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دهه مبارک فجر رنگ و بوی دیگری گرفته و با توجه به مقارن بودن با ایام فاطمیه(س) به نام فجر فاطمی مزین شده است.
 
وی افزود: انقلاب اسلامی برای نسل‌های مختلف اهمیت دارد و هنر این است که این فرهنگ زیبای ۴۰ ساله را به آیندگان انتقال دهیم.
 
بخشدار رودهن در خصوص آغاز تحریم‌ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر کشور بیان کرد: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در سال های ۵۷ و ۵۸ تحریم‌های ظالمانه بر ایران آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
 
ذوالفقاری ادامه داد: در ژوئن ۲۰۰۹ آمریکا و کشورهای هم دستش اعلام کردند تا ۱۰ سال آینده یعنی سالی که در آن قرار داریم اسلام و جمهوری اسلامی ایران باید از بین برود اما با درایت مقام معظم رهبری و فعالیت مسوولان و مهم‌تر از همه پشتوانه مردم موفق نشده‌اند و با اقتدار همین مردم که در یوم‌الله ۲۲ بهمن بیعت خود با نظام جمهوری اسلامی ایران را یکبار دیگر نشان خواهند داد و دشمنان آرزوی خود را به گور می‌برند.
 
وی در خصوص پروژه دهه مبارک فجر در بخش رودهن تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما خدمت به مردم است و پروژه‌هایی که از هفته دولت تاکنون آماده شده بود را به بهره‌برداری رساندیم تا مردم بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.
 
بخشدار رودهن در خصوص تعداد و ارزش پروژه های ایام دهه مبارک فجر در بخش رودهن مورد گفت: ۳۲ پروژه شهری و روستایی را در طول ایام دهه مبارک فجر در بخش رودهن افتتاح خواهدشد که ارزشی حدود ۲۲۵ میلیارد ریال دارد.
 
ذوالفقاری به افتتاح نمایشگاه دستاورد های انقلاب اسلامی در رودهن اشاره و خاطر نشان کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با ۲۲ غرفه را افتتاح کردیم و ادارات سطح بخش رودهن نمایشی از عملکرد خودشان را به مردم نمایش دادند.
 
وی در خصوص برگزاری جشنواره برف در پیست اسکی آبعلی تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های مختلفی را داشتیم تا بتوانیم یک برنامه نشاط آور برای مردم به خصوص کودکان داشته باشیم و با همکاری فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران، هیئت اسکی استان تهران، اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند و شورای اسلامی شهر و شهرداری آبعلی جشنواره برف را در روز جهانی برف در قدیمی‌ترین پیست اسکی ایران برگزار شد که با استقبال خوبی روبه‌رو بود.
 
بخشدار رودهن ادامه داد: آبعلی یکی از نقاط گردشگری خوب شهرستان و بخش است و باید از این منطقه گردشگری استفاده کنیم و در کنار پیست اسکی آبعلی، کارهای هتل آبعلی انجام شده است و حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدوارم تا پایان سال هتل آبعلی را افتتاح تا مردم بتوانند از آن بهره‌مند شوند.
 
ذوالفقاری خاطرنشان کرد: برنامه‌های دیگر نشاط آور مانند جنگ‌های شادی نیز برای تفریح و نشاط خانواده‌ها برنامه‌ریزی شده است که در آینده نزدیک به مرحله اجرا خواهد رسید.