بخشدار و رئیس حوزه انتخابات بخش رودهن: در زمان انتخابات که بسیار مهم و حساس است نباید سلیقه ایی عمل کنیم

زمان: ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ ه‍.ش.،‏ ۹:۲۳ نمایش: ۲۳۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
جلسه هماهنگی کمیته امحاء، حقوقی و رسیدگی به شکایات انتخابات حوزه فرعی بخش رودهن ظهر امروزبه ریاست ذوالفقاری بخشدار و رئیس حوزه انتخابات بخش رودهن، حجت الاسلام و والمسلمین تقیان رئیس دادگستری بخش رودهن و دیگر اعضا در محل سالن جلسات بخشداری رودهن برگزار شد.

در این جلسه ذوالفقاری بخشدار و رئیس حوزه انتخابات بخش رودهن گفت: قانون تبلیغات، تخلفات و رسیدگی به این جرائم، کاملا درماده 56 تا 88 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان شده و مراجع اداری مرتبط، قوه قضائیه و نیروی انتظامی با مصادیق تبلیغات غیر مجاز برخورد لازم را انجام خواهند داد.

وی گفت: با توجه به فضای تبلیغات در زمان انتخابات که بسیار مهم و حساس است نباید سلیقه ایی عمل کنیم و کمیته امحاء، حقوقی و رسیدگی به شکایات موظف است از ساعت 12 شب 24 بهمن الی  8 صبح یکم اسفند ماه نظارت دقیقی نسبت به تبلیغات کاندیدا داشته باشند وتخلفات را گزارش کنند.

ذوالفقاری با بیان اینکه توجه ویژه به دستورالعمل های تبلیغات  باید در دستور کار کاندیدا قرار بگیرد گفت: کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی می توانند طبق قانون، دو ستاد آقایان و بانوان در هر شهر تشکیل دهند ضمن اینکه ایجاد ستاد در روستاها ممنوع است.