بخش رودهن دارای یکصد مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی است

زمان: ۱۳۹۸/۸/۲۰ ه‍.ش.،‏ ۹:۰۶ نمایش: ۲۷۰ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار و رئیس شورای آموزش‌وپرورش بخش رودهن گفت: بخش رودهن دارای یکصد مدرسه دولتی و غیر دولتی در مقاطع مختلف تحصیلی است که با توجه به افزایش رو به رشد جمعیت در این بخش نیازمند مدارس جدید بویژه در مسکن مهر می باشد.

حمیدرضاذوالفقاری در حاشیه سفر وزیر آموزش و پرورش به بخش رودهن در جهت افتتاح مجتمع آموزشی استثنایی امام حسن (ع) و حضرت معصومه (س)رودهن گفت: امروز بدون شک به همت اداره آموزش و پرورش، خیرین عزیز و سازمان نوسازی مدارس، یکی از بزرگترین مجتمع های آموزشی استثنایی کشور در رودهن افتتاح شد.

وی ادامه داد: بخش رودهن و حتی شهرستان‌های شرق استان تهران تا امروز از نعمت مجتمع آموزشی جهت دانش آموزان استثنایی بی‌بهره بود.

بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش بخش رودهن اظهار داشت: مجتمع آموزشی استثنایی رودهن بسیار کامل و مجهز جهت دانش آموزان استثنایی در زمینی به مساحت پنج هزار متر و سه هزار متر زیر بنا در قالب فضای آموزشی اعم از کلاس درس، اداری، آزمایشگاه با هزینه ای به ارزش ۳۰ میلیارد ریال ساخته شد.

ذوالفقاری ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان شهرستانی از جمله نماینده مردم برای دعوت از وزیر جهت حضور در بخش رودهن از مسئولان سازمان نوسازی مدارس کشور و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خواست تا با توجه به وضعیت رو به رشد رودهن،  نسبت به تامین مدارس در سطح این منطقه برنامه ریزی داشته باشند.

شایان ذکر است بخش رودهن بیش از ۱۳ هزار نفر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.