بخش رودهن در حالت آماده باش کامل است

زمان: ۱۳۹۹/۲/۲۰ ه‍.ش.،‏ ۱۰:۰۶ نمایش: ۱۵۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار و رئیس ستاد مدیریت بحران بخش رودهن گفت: با توجه به وقوع زلزله ۵.۱ دهم ریشتری شب گذشته و پس لرزه های آن در سطح منطقه که موجب نگرانی شدید در بین همشهریان عزیز شده است تمام دستگاههای خدماتی و امدادی سطح بخش در آماده باش کامل هستند.

حمیدرضاذوالفقاری افزود: با توجه به آماده باش کامل استان تهران و دستورات اکید استاندار محترم و به تبعه آن شهرستان، از شب گذشته تمام دستگاه های خدماتی و امدادی از جمله شهرداریها، دهیاریها، نیروی انتظامی، آتش نشانی ها، اورژانس، پایگاه های امداد و نجات هلال احمر، راهداری و حمل و نقل، مراکز درمانی و ... در بخش رودهن در آماده باش کامل هستند و این وضعیت تا ۷۲ ساعت آینده ادامه خواهد داشت.

بخشدار و رئیس ستاد مدیریت بحران بخش رودهن ادامه داد: خوشبختانه زلزله شب گذشته هیچگونه تخریب و خسارت جانی و مالی مستقیم نداشت و تنها یک فرد میانسال بر اثر ترس و برخورد سر به ستون منزل در شهر رودهن فوت کرد.

ذوالفقاری اظهار داشت: زمین فوتبال رودهن نیز باز می باشد و شهروندان می‌توانند در صورت بروز مجدد زمین لرزه ها به این محل جهت استقرار مراجعه کنند.

بخشدار رودهن در پایان گفت: شهروندان عزیز ضمن رعایت تمامی نکات ایمنی در چنین مواقع، آرامش خود را حفظ نمایند.

شایان ذکر است شب گذشته زمین لرزه ایی به بزرگی ۵.۱ دهم ریشتر شهرهای دماوند، رودهن، بومهن، پردیس، تهران و حتی برخی استانهای همجوار را به شدت لرزاند.