به مناسبت دهه مبارک فجر: 24 پروژه شهری و روستایی در بخش رودهن افتتاح و کلنگ زنی می شود

زمان: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۱۴:۵۹ نمایش: ۷۷ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر، از افتتاح و کلنگ زنی 24 پروژه عمرانی، رفاهی و ورزشی در حوزه های شهری و روستایی با اعتباری بیش از 140 میلیارد ریال در سطح بخش رودهن همزمان با دهه مبارک فجرخبر داد.

 

"حمیدرضاذوالفقاری گفت:  در پروژه های شهر رودهن که امرورز دوشنبه همزمان به سومین روز از دهه مبارک فجر که به نام روز جوان انقلابی، جهاد علمی و امید آفرینی نام گذاری شده است چند پروژه شهرداری رودهن از جمله آسفالت معابر، ایجاد دو عدد زمین چمن مصنوعی فوتبال و یک عدد بوستان تفریحی و ورزشی در مناطق مختلف شهر رودهن افتتاح می شود.

بخشدار رودهن با بیان اینکه دیگر ادارات خدمات رسان نیز در این ایام پروژه های قابل توجه و مهمی برای افتتاح و بهره برداری داشتند گفت: امروز نیز پروژه های ادارات مخابرات، برق، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان افتتاح می شوند که مهمترین آنها اصلاح و بهینه شبکه فشار متوسط، اصلاح و بهینه شبکه 20 کیلو ولت، تامین برق تعاونی مسکن سازمان فناوری شهرداری تهران، راه اندازی تجهیزات جدید مخابراتی، سالن ورزشی دبستان شهید سجادیان و افتتاح سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش رودهن می باشد.

ذوالفقاری در ادامه افزود: دیگر پروژه های سطح بخش رودهن در شهرآبعلی و روستاهای تابعه از جمله کلنگ زنی پروژه جنگلکاری منطقه یکصد هکتاری پیست اسکی آبعلی و افتتاح مرکز درمانی خصوصی در روستای مهرآباد، افتتاح ساختمان جدید دهیاری این روستا و کلنگ زنی، آماده سازی و تجهیز زمین فوتبال روستای مهرآباد هفته آینده برگزار می شود.

بخشدار رودهن در پایان  گفت: جایگاه سوخت بنزین و گازوئیل موسوی در ابتدای شهر رودهن واقع در کمربندی جنوبی از پروژه های شرکت پخش فرآورده های نفتی می باشد که به همراه چند پروژه روستایی دیگر هفته آینده به بهره بردای خواهد رسید.