بیش از 350 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده جهت مقابله با کرونا در بخش رودهن مصرف شد

زمان: ۱۳۹۹/۲/۲ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۵۳ نمایش: ۱۷۰ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا به امروز بیش از 350 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده در سطح بخش رودهن در جهت ضدعفونی معابر و اماکن عمومی و توزیع در بین مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/

حمیدرضاذوالفقاری گفت: این مقدار محلول ضدعفونی کننده توسط شهرداریها، بسیج، دهیاریها، مساجد، حسینیه ها و گروهای مردمی و جهادی در سطح دو شهر رودهن و آبعلی و 11 روستای سطح بخش جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا مورد استفاده  قرار گرفته است.

بخشدار رودهن ضمن تقدیر و تشکر از همه دستگاه ها و نهادهای مردمی و جهادی در جهت مقابله با کرونا در سطح بخش رودهن اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه و حمایتی از جمله ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، توزیع ماسک و دیگر اقلام بهداشتی و همچنین توزیع سبدهای غذایی برای نیازمندان همچنان ادامه دارد.

ذوالفقاری افزود: در مدت دو ماه گذشته  بیش از هزار و 500 عدد بسته حمایتی غذایی و در حدود 26 هزار پک بهداشتی شامل مواد شوینده، ماسک، اسپری ضدعفونی کننده و دستکش بین اهالی روستاها و هر دو شهر بخش رودهن توزیع شده است.

بخشدار رودهن در پایان گفت: تشکیل جلسات توجیهی و آموزشی در برخی ادارات و دهیاریها، چاپ و توزیع تراکت مربوط به بیماری کرونا، همکاری دستگاه های اجرایی و خدماتی با ستاد مبارزه با کرونا سطح بخش، غربالگری شهروندان توسط مرکز بهداشت و درمان بخش رودهن، مسدود نمودن تمامی راههای اصلی و فرعی و کنترل عبور و مرور به همراه تب سنجی در سطح بخش رودهن و اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی، پیامک و نصب بنر نیز از دیگر اقدامات ستاد مبارزه با کرونای بخش رودهن در دو ماه گذشته بود.