تجهیز 60 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در رودهن

زمان: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۱۰:۵۱ نمایش: ۳۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
رئیس شورای آموزش و پرورش رودهن از تجهیز 60 کلاس ویژه برای اسکان مسافران نوروزی در این بخش خبر داد.

حمیدرضا ذوالفقاری امروز در حاشیه آخرین نشست شورای آموزش و پرورش بخش رودهن در سال 1397 در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رودهن، ضمن قدردانی از مدیریت بختیاری در آموزش و پرورش رودهن اظهار کرد: امروز با تلاش رئیس این اداره، پرسنل زحمت‌کش و همدلی اعضای شورای آموزش و پرورش، بخش رودهن جایگاه خوبی در زمینه‌های علمی و آموزشی وهمچنین فضاهای آموزشی در استان تهران دارد.

وی افزود: برای ارتقای سطح کیفی و کمی آموزشی در بخش رودهن همچنان تلاش مجدانه لازم است و البته و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

رئیس شورای آموزش و پرورش رودهن گفت: با تلاش آموزش و پرورش، هفت واحد آموزشی و 60 کلاس ویژه و درجه یک برای نوروز 98 تجهیز شده و همین خدمات موجب شد تا سال گذشته و سنوات قبل از آن، رتبه‌های اول و دوم استان تهران را از آن خود کنیم و امسال نیز به اهداف خود خواهیم رسید.

رئیس اداره آموزش و پرورش بخش رودهن نیز با تقدیر از بخشدار رودهن به جهت حمایت‌های همه جانبه و از مسؤولان بیمه معلم به جهت احداث زمین چمن مصنوعی در مدرسه دو شیفت سجادیان و اندیشه رودهن تصریح کرد: از بین مناطق 22 گانه تهران، رودهن تنها منطقه برای ایجاد زمین چمن مصنوعی بود.

غلامرضا بختیاری بیان کرد: امیدواریم امسال هم در بحث اسکان مسافران نوروزی در استان تهران بدرخشیم و قطعاً این اتفاق خواهد افتاد.

در ادامه، از اعضای شورای آموزش و پرورش بخش رودهن با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر به عمل آمد؛ ضمن اینکه محمود همتی و محمدرضا تیمورخواه به عنوان اعضای جدید شورا معرفی شدند.

همچنین بیتا مدنی و محمدرضا شریف‌آهی مجدداً با کسب اکثریت آراء همچنان در شورای آموزش و پرورش رودهن ابقا شدند؛ مدنی از رودهن به عنوان نماینده در شورای آموزش و پرورش استان تهران حضور دارد.