تلاش دولت خدمتگذاری صادقانه و خالصانه به مردم است

زمان: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ه‍.ش.،‏ ۷:۴۱ نمایش: ۱۲۸ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون تلاش بر این بوده که عرصه خدمت گذاری از مبدا روستا ایجاد شود تا بتوانیم شاهد نشاط و رونق اقتصادی در سطح روستاها باشیم.

حمیدرضا ذوالفقاری در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای سطح بخش رودهن که در سالن جلسات شهیدان سجادیان بخشداری رودهن برگزار شد گفت: در دولت تدبیر و امید اعتبارات خوب و قابل توجهی برای عمران و آبادانی روستاها به دهیاری ها تخصیص یافت واین مهم شامل حال  روستاهای سطح بخش رودهن هم شد.

 

بخشدار رودهن با بیان اینکه دهیاران توانمند و سخت کوش در سطح  روستاهای سطح بخش رودهن حضور دارند گفت:  تمامی دهیاران سطح بخش رودهن بومی همان منطقه و روستا هستند و از این رو مشکلات را به خوبی لمس کرده و با آنها آشنایی دارند.

 

ذوالفقاری ادامه داد: پروژه های خوبی در حوزه عمرانی در سطح روستاهای سطح بخش رودهن در حال اجراست و همه این پروژه ها بر حسب نیاز اهالی و مردم در حال انجام است.

 

بخشدار رودهن اظهار داشت: دهیاران  و شوراهای اسلامی نمایندگان مردم هستند و باید در جهت کسب رضای خدا و خلق خدا تلاش کنند.

 

ذوالفقاری با اشاره به جلسات مستمر با دهیاران و روئسای شوراهای اسلامی روستاها گفت: در این جلسات موضوعات مهم در حوزه های مختلف عمرانی، رفاهی، اقتصادی و غیره در روستاها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

 

بخشدار رودهن ضمن تقدیر و تشکر از زحمات قاسم میرزایی نیکو نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی گفت: طی ماه های اخیر شاهد حضور وزرا  و مدیران کل در منطقه بودیم که قطعا حضور این عزیزان موجب خیر و برکت   و سرعت در رفع مشکلات برای مردم خواهد بود./