جلسه بررسی و رفع مشکلات ناشی از آلودگی_صوتی کارخانه آرد روستای گلاهک برگزار شد

زمان: ۱۳۹۹/۶/۱۳ ه‍.ش.،‏ ۹:۴۶ نمایش: ۱۹ دفعه
موضوع : اخبار ,
جلسه بررسی و رفع مشکلات ناشی از آلودگی صوتی کارخانه مروارید آرد روستای گلاهک بخش رودهن، صبح امروز باحضور ذوالفقاری بخشدار رودهن، جهانشاهی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند، خدایاری رئیس دادگستری رودهن، فریدی رئیس اداره محیط‌زیست شهرستان و نماینده اداره صنعت و معدن در محل بخشداری رودهن برگزار گردید.

با توجه به اعتراضات مردمی و اهالی روستای گلاهک مبنی برایجاد آلودگی صوتی کارخانه مروارید آرد بویژه در شب که موجب سلب آسایش از اهالی منطقه گردیده است جلسه فوق برگزار و نسبت به موضوع مطرح شده تصمیم گیری شد.

درپایان وجمع بندی توضیحات ارائه شده از سوی مسئولان مربوطه، مقرر گردید تا مسئولان کارخانه مروارید آرد تا بیست روز آینده، در خصوص چگونگی کاهش صدای کارخانه تحقیقات لازم را انجام و سریعا موضوع را به مراجع مربوطه اعلام تا اقدامات بعدی صورت گیرد.

همچنین مقرر شد اداره محیط زیست شهرستان نسبت به بازدید دوره ایی از این کارخانه و نسبت به ارائه گزارشات بازدید به مراجع بالادست اقدام نماید.

شایان ذکر است در این جلسه رئیس دفتر نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در رودهن، دهیار و شورای اسلامی روستای گلاهگ حضور داشتند.