جلسه پرسش وپاسخ مسئولان با مردم بخش رودهن+تصاویر

زمان: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ه‍.ش.،‏ ۹:۵۳ نمایش: ۲۱ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
جلسه پرسش وپاسخ مسئولان با مردم بخش رودهن بعد از ظهر امروز با حضور جمعی از اهالی سطح بخش و مسئولان عالی رتبه شهرستان در مسجد حضرت علی بن ابیطالب (ع) شهر رودهن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/ در این جلسه قاسم میرزایی نیکو نماینده مردم در مجلس، مجید صفری فرماندار شهرستان دماوند، حمید رضا ذوالفقاری بخشدار رودهن، شاهرخ جهانشاهی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری دماوند، مهدی کچویی شهردار رودهن، کاظم شریف آهی شهردار آبعلی، منوچهرهمت نجفی رئیس شورای شهر رودهن و دیگر اعضا، علی اصغر باباییان رئیس شورای اسلامی شهر آبعلی و دیگر مسولان و مدیران دستگاه ها و ادارات دولتی و خدمات رسان سطح بخش رودهن حضور داشتند.

 

بنابر این گزارش/ در این جلسه در خصوص مشکلاتی از جمله نبود بیمارستان در رودهن و تکلیف بیمارستان دانشگاه آزاد، وضعیت سند مالکیت زمین های منطقه گلاهک، وضعیت کشتارگاه رودهن و بهداشت پیرامون آن، مشکلات درمانی و بهداشتی در درمانگاه حضرت محمد(ص) رودهن و نبود تجهیزات پزشکی در این مرکز، ساخت و سازهای غیر مجاز در برخی از نقاط منطقه، آسفالت و روکش معابر شهری و جاده های روستایی، آب شرب روستایی، جابجایی تیر های برق در برخی نقاط، مشکلات مسکن مهر، تقاطع غیر همسطح رودهن به مهرآباد و ... بحث و گفتگو و از سوی مسئولان مربوطه پاسخ داده شد.