حماسه 13 آبان نشانه عزت و عظمت ایران اسلامی است

زمان: ۱۳۹۷/۸/۱۳ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۳۸ نمایش: ۷۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: حماسه 13 آبان نشانه عزت و عظمت ایران اسلامی است و اگر این روز بزرگ در تاریخ ایران نبود وحدت کلمه معنا نمی شد.

"حمیدرضاذوالفقاری" در حاشیه مراسم راهپیمایی بزرگ روز 13 آبان شهر رودهن گفت: ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال ۵۸ و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز افتخاری دیگر در تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان ایران اسلامی محسوب می شود.

 

بخشدار رودهن  با بیان اینکه این روز نشانه وحدت و همدلی مردم ایران است افزود: در آن سالها مردم از جمله دانش آموزان و دانشجویان شو و شعفی وصف ناپذیر ایجاد و با قیام و مبارزه خود بر علیه رژیم شاهنشاهی پایه های این نظام سطله طلب را سست کردند.

 

ذوالفقاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روز سیزده آبان گفت: برای شکل گیری این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خون های زیادی در مقاطع مختلف ریخته شده و همه ما باید در برابر این همه رشادت و ایثار جوابگو باشیم.

 

بخشدار رودهن گفت: درس‌های بی‌شماری در این روز به مردم جهان داده شد که ایثار و ازخودگذشتگی برای حفظ فرهنگ و ارزش‌های مملکت یکی از این درس‌ها بود که با تکیه بر ایمان و توکل به خداوند تعالی به بار نشست و امروز آرامش و امنیت کشورمان را مدیون خون پاک شهدا هستیم .

 

ذوالفقاری در پایان گفت: مردم ولایی بخش رودهن امسال نیز همانند سال گذشته اتحاد و همدلی خود را به  نمایش گذاشتند و حماسه ایی ی نظیر خلق کردند.