در بازدید مسؤولان از اداره‌های رودهن مطرح شد: پیگیری بهسازی ساختمان درمانگاه حضرت محمد (ص) رودهن/ لزوم خدمات‌رسانی مناسبت به شهروندان رودهنی+ تصاویر

زمان: ۱۳۹۶/۵/۲۹ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۰۸ نمایش: ۸۴ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
پیگیری بهسازی ساختمان درمانگاه حضرت محمد (ص) رودهن در بازدید مسؤولان از اداره‌های این بخش مطرح و بر لزوم خدمات‌رسانی مناسبت آنها به شهروندان تأکید شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، بخشدار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رودهن و هیأت همراه بعداز ظهر امروز از سه اداره شهر رودهن بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند فعالیت این ادارات قرار گرفتند.

در این برنامه، از مرکز بهداشت و درمان و درمانگاه حضرت محمد (ص) رودهن، اداره ثبت احوال و اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رودهن و پردیس بازدید شد.

پیگیری بهسازی ساختمان درمانگاه حضرت محمد (ص)، تکمیل واحدهای مختلف از جمله اورژانس، آزمایشگاه، اتاق پزشکان و ...، بهسازی و فضاسازی محوطه درمانگاه، پیگیری استقرار دومین دستگاه آمبولانس شهر رودهن، بازدید از نحوه خدمات‌رسانی اداره ثبت احوال به مردم و بازدید از اداره راهداری و گفت‌وگو با رئیس اداره در خصوص مسائل مختلف از جمله آسفالت و بهسازی برخی معابر مربوط به اداره راهداری از مهم‌ترین مسائلی بود که مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

بخشدار رودهن در این برنامه بر لزوم تکریم ارباب رجوع، خدمات‌رسانی مناسب، ارائه گزارش کار ادارات به بخشداری، تعامل با دیگر دستگاهای دولتی و خدمات‌رسان و ... تأکید کرد.