در سومین روز از دهه مبارک فجر: شش پروژه عمرانی، رفاهی، تفریحی و ورزشی در شهر رودهن افتتاح شد+تصاویر

زمان: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۱۶:۴۰ نمایش: ۷۱ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
در سومین روز از دهه مبارک فجر شش پروژه عمرانی، رفاهی، تفریحی و ورزشی با حضور صفری فرماندار شهرستان دماوند، ذوالفقاری بخشدار رودهن، خانم فرزام معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان دماوند و جمعی از مدیران و مسئولان سطح بخش در شهر رودهن افتتاح شد.

سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش رودهن به مساحت 150 متر مربع و با هزینه ایی بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال که توسط اداره آموزش و پرورش بخش رودهن احداث شده است مورد افتتاح قرار گرفت.

همچنین زمین والیبال ساحلی اداره ورزش و جوانان بخش رودهن با هزینه ساخت یک میلیارد و 500 میلیون از محل اعتبارات هیات والیبال و با کمک شوری اسلامی شهرو شهرداری رودهن، اداره ورزش و جوانان رودهن و همچنین کمکهای مردمی در زمینی واقع در مجموع ورزشی امام علی(ع) کلنگ زنی شد.

در دیگر پروژه های قابل افتتاح، سالن ژیمناستیک دبستان دخترانه شهید سجادیان و اندیشه شهر رودهن در مساحت 125 متر مربع و با هزینه ایی بالغ بر 400 میلیون ریال توسط اداره آموزش و پرورش رودهن احداث و در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.

بنا براین گزارش/ زمین چمن مصنوعی فوتبال خیابان گلبرگ هفتم منطقه لاله صحرا در زمینی به مساحت650 متر مربع و با هزینه ایی بالغ بر چهار میلیارد و 500 میلیون ریال  در مدت چهار ماه توسط شهرداری رودهن احداث شده است که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

پارک بازی و بوستان شهرک پونا رودهن  دیگر پروژه شهرداری رودهن نیز در زمینی به مساحت 1400 مترمربع و با هزینه ایی بالغ بر پنج میلیارد ریال در مدت چهار ماه توسط شهرداری رودهن احداث  و امروز توسط مسئولان افتتاح شد.

در آخرین پروژه قابل افتتاح در سومین روز از دهه مبارک فجر، اصلاح و بهینه شبکه20کیلوولت محور هراز حدفاصل انتهای بلوار امام خمینی(ره) تا ابتدای شهرک انا بود که این پروژه با تامین هزینه ایی بالغ بر سه میلیارد  ریال از سوی شرکت توزیع برق استان تهران توسط اداره برق منطقه رودهن ایجاد شده است و امروز رسما افتتاح شد.