دیدار مسئولان رودهن با حضرت آیت الله محمودی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ورامین+ تصاویر

زمان: ۱۳۹۶/۹/۲۸ ه‍.ش.،‏ ۱۰:۴۳ نمایش: ۲۴۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
مسئولان بخش #رودهن در حاشیه مراسم ختم پدر بزرگوارجناب آقای بختیاری رئیس اداره آموزش و پرورش رودهن که در روستای ریحان آباد شهرستان #ورامین برگزار شد با دعوت مهندس کچویی شهردار رودهن که ایشان هم از اهالی این شهرستان هستند با حضور در بیت حضرت #آیت_الله_محمودی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/
 
در این دیدار حضرت آیت الله محمودی اتحاد و همدلی مسئولان رودهنی را یک نعمت بزرگ دانست و گفت: این صمیمیت و اتحاد که در راه رضای خدا و خدمت به خلق خدا پیش گرفتید نعمت بزرگی است و باید قدر آن را بدانید.
 
نماینده ولی فقیه وامام جمعه ورامین اظهار داشت: در راه رضای خدا و خدمت به خلق خدا هر چقدر قدم بردارید کم است و برای این مردم که در راه نظام و انقلاب خون دادند باید با جان و دل تلاش کرد.
 
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مدیح امام جمعه رودهن، مجید صفری بخشدار رودهن، مهدی کچویی شهردار رودهن، عباس عاشقی رئیس شورای اسلامی شهر رودهن، منوچهرهمت نجفی عضو شورای اسلامی شهر رودهن، البرز سعیدی رئیس شورای اسلامی بخش رودهن، رضا شیرمحمدی رئیس شورای اسلامی مهرآباد، آزاد سعیدی مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی بخش رودهن و هیات همراه حضور داشتند.