رئیس اداره برق منطقه رودهن از وجود دو هزار و 500 انشعاب برق غیر مجاز دراین منطقه خبر داد

زمان: ۱۳۹۶/۹/۲۸ ه‍.ش.،‏ ۱۰:۲۱ نمایش: ۲۶۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
رئیس اداره برق منطقه رودهن از وجود دو هزار و 500 انشعاب برق غیر مجاز دراین منطقه خبر داد رئیس اداره برق منطقه رودهن گفت: متاسفانه دو هزار و 500 انشعاب برق غیر مجاز در بخش رودهن داریم که 10 میلیون کیلو بایت از انرژی را از بین می برد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/
 
علیرضا قاسمی گفت: سه اکیپ بصورت روزانه اقدام به جمع آوری انشعابات برق غیر مجاز در سطح بخش رودهن می کنند و به افراد متخلف به شدت برخورد می شود.
وی با بیان اینکه 870 عدد ترانس برق در رودهن نصب شده است افزود:  650 کیلومتر شبکه برق رسانی در رودهن وجود دارد که 98 درصد آن هوایی هستند که در معرض باد، باران، طوفان، شاخه های درختان و پرندگان قرار می گیرد.
رئیس اداربرق منطقه رودهن اظهار داشت: هر سال 90 میلیون تومان اعتبار برای تعمیرات خط گرم در شبکه های 20 هزار ولت هرینه می شود همچنین 800 میلیون تومان برای اصلاح فیدرهای اصلی برق از رودهن تا آبعلی هرینه شده است.
قاسمی در خصوص خدمات رسانی به مسکن مهر رودهن گفت: 100 میلیون تومان برای معابر مسکن مهر و 300 میلیون تومان برای تعاونی شماره 1 و 4  مسکن مهر هزینه شده است.
وی از اصلاح شبکه و تامین برق در روستاها با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان خبر داد و تصریح کرد: اعتبار تامین برق واصلاح شبکه در شهرک پونا رودهن 200میلیون است.
رئیس اداره برق  منطقه رودهن در پایان اضافه کرد: بیش از 30 هزارمشترک برق در رودهن خدمات دریافت می کنند.