رئیس شورای شهر رودهن: شورای شهر رودهن آماده همکاری با ستاد خدمات سفر است/ رودهن زمینی مناسب برای احداث مدرسه ندارد

زمان: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۱۲ نمایش: ۱۸۹ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
رئیس شورای اسلامی شهر رودهن با بیان اینکه این شورا آماده هرگونه همکاری با ستاد خدمات سفر است، گفت: رودهن زمینی مناسب برای احداث مدرسه ندارد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، عباسعلی عاشقی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش بخش رودهن اظهار کرد: فرهنگیان باید برای اسکان مسافران نوروزی در اولویت قرار گیرند.

وی افزود: شورای اسلامی شهر رودهن آماده هرگونه همکاری با ستاد خدمات سفر و اسکان مسافران نورزی است؛ مسافران نوروزی باید بهترین خدمات را در بخش رودهن دریافت کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر رودهن گفت: منطقه رودهن زمینی مناسب برای احداث مدرسه ندارد و از این‌رو، باید برای تأمین مدارس از ارگا‌ن‌ها و اداراتی که متولی زمین‌های دولتی هستند، کمک گرفت.

عاشقی ادامه داد: اگر خیران نباشند و متولیان واگذاری زمین‌های دولتی کمک نکنند، قطعاً در دو سه سال آینده با بحران کمبود فضای آموزشی در بخش رودهن مواجه خواهیم شد.

*استقرار کیوسک ویژه ستاد نوروزی در آبعلی

رئیس شورای اسلامی شهر آبعلی نیز در این نشست اظهار کرد: باید سعی کنیم که بهترین خدمات را به مسافران ارائه دهیم و نوع برخورد ما با مسافران نوروزی فرهنگ منطقه ما را به دیگر نقاط کشور منتقل خواهد کرد.

علی‌اصغر بابائیان افزود: شهرداری آبعلی همه ساله در بحث استقبال از بهار خدمات خوبی به مسافران ارائه می کند و از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر، مبلغ قابل توجهی برای تجهیز مدرسه شهید سلطان‌آهی آبعلی هزینه شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر آبعلی گفت: کیوسک ویژه ستاد نوروزی شهر آبعلی برای ارائه خدمات نوروزی و راهنمایی مسافران همچون هر سال در این شهر مستقر خواهد شد.

بابائیان اضافه کرد: مدرسه حاج محمد ابراهیمی آبعلی برای اسکان و پذیرایی مسافران نوروزی در حال آماده‌سازی است.