رئیس شورای شهر رودهن: هیأت‌های ورزشی شرایط ورزش را برای مردم فراهم کنند

زمان: ۱۳۹۶/۸/۱ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۲۳ نمایش: ۲۳۳ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
رئیس شورای اسلامی شهر رودهن با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر حامی ورزش‌دوستان است، گفت: هیأت‌های ورزشی باید شرایط ورزش را برای مردم فراهم کنند.

عباسعلی عاشقی در حاشیه برگزاری همایش خودروهای کلاسیک در رودهن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس استان تهراناظهار داشت: در درجه اول هفته تربیت‌بدنی و ورزش را خدمت رئیس، کارکنان، مربیان و تمامی ورزشکاران رودهن تبریک عرض می‌کنم.

وی ادامه داد: با توجه به خوش آب و هوا بودن رودهن و نزدیکی آن به پایتخت برای دومین بار و به همت هیأت موتورسواری و اتومبیل‌رانی رودهن، میزبان همایش خودروهای کلاسیک هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رودهن بیان کرد: مردم ‌دوست دارند در زندگی خود تنوع باشد، نمایش موتورسیکلت و خودروهای کلاسیک با حضور ۱۵۰ دستگاه خودرو برگزار شد و بیش از دو هزار نفر از این نمایشگاه دیدن کردند.

عاشقی ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر رودهن هم از برگزاری چنین همایش‌هایی که باعث شادابی مردم شود قطعاً همکاری و حمایت می‌کنم و شادابی مردم اولویت کاری ما است.

وی ضمن تقدیر از تمامی کسانی که برای این مراسم تقدیر کرد، گفت: هیأت‌های ورزشی باید دست در دست هم دهند و همانند هیأت موتورسواری و اتومبیل‌رانی، شرایطی را فراهم کنند که مردم رو به ورزش بیایند و از آسیب‌های اجتماعی به دور باشند.