راه‌های روستایی بخش رودهن فاقد ایمنی هستند/ اراضی عباس‌آباد آمادگی احداث آرامستان در بخش رودهن را دارد

زمان: ۱۳۹۹/۶/۱۹ ه‍.ش.،‏ ۸:۵۰ نمایش: ۷۴ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: راه‌های روستایی بخش رودهن فاقد ایمنی هستند و روستاهایی همچون جورد با ۴۰۰ نفر جمعیت که در زمان جنگ ۴۵ شهید تقدیم کرده است به آنها بی‌توجهی شده و وضعیت راه روستایی آن بسیار بد است.

حمیدرضاذوالفقاری در نشست بررسی مشکلات شهرداریها و دهیاریهای شهرستان دماوند که با حضور  جمالی نژاد معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در محل فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد گفت: در سطح شهرستان دماوند ۵۶ روستا وجود دارد که ۴۷ مورد دارای دهیاری فعال هستند.

وی ادامه داد: طرح‌های هادی روستایی درعرصه عمل راهگشای کار نیستند ودرجانمایی‌ها از جمله در راه و شهرسازی با مشکلات بسیاری روبرو می‌شوند.

بخشدار رودهن با بیان اینکه نیاز است راههای روستایی از بلاتکلیفی‌ها خارج شوند افزود: در خصوص قیریارانه‌ای طبق توافقات با بنیاد مسکن مقرر شده بود زیرسازی و بهسازی و...را انجام دهیم تا قیر تخصیص یابد و راه‌ها مرمت وبازسازی شوند.

ذوالفقاری اظهار داشت: درآمدهای حاصل از محل جرائم راهنمایی و رانندگی مدتی است که به دهیاری‌ها اختصاص داده نمی‌شود و جرائم بازگشتی به شهرستان ندارد ویابه سختی انجام می‌شود.

بخشدار رودهن در پایان گفت: آرامستان مرکزی بایدتوسط مسئولان در دستور کار قرار گیرد و در بخش رودهن و اراضی عباس‌آباد آمادگی احداث آرامستان را داریم‌.