مهم روستای بزرگ مهرآباد از توابع رودهن صاحب کلانتری شد+ تصاویر

زمان: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۱۱ نمایش: ۳۷۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
همزمان با هفته نیروی انتظامی امروز کلانتری مهرآباد رودهن با حضور فرماندار شهرستان دماوند و بخشدار رودهن افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛بخشدار رودهن در مراسم افتتاحیه این کلانتری گفت: با تلاش دهیاری و شورای اسلامی مهرآباد و با حمایت‌های آموزش و پرورش بخش رودهن، ساختار کلانتری مهرآباد ابلاغ شد و امروز شاهد افتتاح این کلانتری بودیم.

صفری افزود: با توجه به وضع جغرافیایی مهرآباد به‌خصوص در بحث مسکن مهر، با ایجاد کلانتری مهرآباد، مردم این منطقه در آرامش بیشتری به زندگی خود ادامه خواهند داد.

در این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، مهندس محمودی فرد فرماندار شهرستان دماوند، حجت الاسلام مرادی امام جماعت مسجد مهراباد و رئیس ستاد  نماز جمعه بخش رودهن و آزاد سعیدی رئیس سابق شورای اسلامی بخش رودهن و از معتمدین روستای بزرگ مهرآباد در خصوص ایجاد این کلانتری، هفته نیروی انتظامی، برقراری نظم و امنیت به عنوان اولویت اصلی نظام در جامعه و غیره سخنرانی کردند.

در ادامه ازسرهنگ محمدی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، سرهنگ اسماعیلی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند، سرگرد بیگی فرمانده انتظامی بخش رودهن،ستوانیکم موسی نظریان جانشین فرماندهی انتظامی بخش  رودهن و سرپرست کلانتری مهرآباد،ستواندوم محمود اعلا قلی پور، ستوانیکم روح الله بلفکه و ستوانیکم سجاد حسن زاده معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند با اهدا لوح تقدیر و هدایا از جانب فرماندار شهرستان و بخشدار رودهن تقدیر و تشکر شد.

 پس از آن کلانتری 16 روستای بزرگ مهرآباد توسط مسئولان و خانواده معظم شهدا  و جمع کثیری از مردم و معتمدین این روستا رسما افتتاح شد.

 در این مراسم مسئولان بخش رودهن از جمله شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رودهن، فرمانده سپاه ناحیه دماوند، برخی دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها، رئیس شورای اسلامی بخش رودهن، روئسای ادارت سطح بخش و  دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای مهرآباد نیز حضور داشتند.

پیش از این اهالی مهر آباد برای انجام اموری که مربوط به کلانتری میشود باید به رودهن مراجعه میکردند.