سرپرست جدید فرمانداری دماوند: سهم مشارکت مردم در حوزه‌های مختلف افزایش یابد/ فرصتی برای جبران اشتباهات در دماوند وجود ندارد

زمان: ۱۳۹۶/۱۱/۹ ه‍.ش.،‏ ۱۲:۱۳ نمایش: ۱۴۳ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دماوند با بیان اینکه سهم مشارکت مردم باید در حوزه‌های مختلف افزایش یابد، گفت: فرصتی برای جبران اشتباهات در دماوند وجود ندارد.

مجید صفری در آیین تکریم فرماندار و معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دماوند با بیان اینکه از حسن اعتماد استاندار تهران سپاس‌گزارم، اظهار کرد: باید از تلاش‌های محمودی‌فرد، فرماندار سابق دماوند قدردانی کنیم.

وی افزود: با توجه به شناختی که از مسؤولان شهرستان دماوند دارم، همه به خصوص در مسائل امنیتی پای کار و مشرف هستند؛ اما با وضع مطلوب فاصله داریم که باید برای تحقق اهداف تلاش بیشتری داشته باشند.

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دماوند گفت: در حال حاضر، بهترین کار این است که سهم مردم در مشارکت‌های اجتماعی، سیاسی، عمرانی، اقتصادی و … افزایش پیدا کند؛ اگر دنبال توسعه هستیم، این موضوع امری درون‌زا است.

صفری با بیان اینکه توسعه تنها اجرای چند پروژه عمرانی نیست، تصریح کرد: برای ایجاد توسعه باید به نهادهای مردمی توجه شود؛ اگر توسعه اقتصادی به وجود بیاید، دیگر شاهد اتفاقاتی در راستای مسائل معیشتی مردم نخواهیم بود؛ این موضوع راهی به جز مشارکت مردم ندارد.

وی بیان کرد: با کمک و مشارکت مردم می‌توان به اهداف خود دست یافت؛ اگر آنها وارد شدند، شاید خیلی پرجمعیت نباشیم، اما دماوند در استان تهران موقعیت سیاسی و جغرافیایی تأثیرگذاری دارد؛ زمانی دیگر برای آزمون و خطا نداریم.

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دماوند با تأکید بر اینکه در تصمیم‌گیری‌ها نباید بدون مطالعه و بررسی اقدامی انجام داد، افزود: امروز فرصتی برای جبران اشتباهات در شهرستان دماوند وجود ندارد.

صفری گفت: قول می‌دهیم که همراه با مسؤولان شهرستانی و شهری به راحتی با مردم ارتباط داشته باشیم و محمودی‌فرد، این موضوع را در شهرستان دماوند نهادینه کرد و بنده نیز ادامه خواهم داد.

وی تصریح کرد: در شهرستان دماوند باید آرامشی برقرار کنیم که هیچ‌کسی با دیگری دعوا نداشته باشد و تنها بحث کارشناسی را خواهیم داشت؛ اگر قرار است که به جایگاه اصلی خود برسیم، تنها راهش اتحاد و هم‌فکری در مسائل مختلف است.

منبع: فارس