سرپرست فرمانداری دماوند خبر داد: پیش‌بینی اسکان نوروزی با 70 کلاس درجه یک در رودهن/ تمهیدات لازم برای مقابله با بحران احتمالی اتخاذ شود

زمان: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۰۶ نمایش: ۸۰ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند از پیش‌بینی اسکان نوروزی با 70 کلاس درجه یک در بخش رودهن خبر داد و گفت: باید تمهیدات لازم برای مقابله با بحران احتمالی اتخاذ شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، مجید صفری ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش بخش رودهن اظهار کرد: ستاد اسکان مسافران نورزی بخش رودهن همچون سال‌های گذشته با برنامه‌ریزی دقیق و درست به استقبال از نوروز و بهار می‌روند و این موضوع باید موجب شود تا مسافران با آرامش خاطر وارد بخش رودهن شوند.

 

وی افزود: بخش رودهن به عنوان یکی از پرترددترین شهرهای کشور در ایام نوروز بسیار مهم و قابل توجه است.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند با بیان اینکه مسافران باید با خاطراتی خوش بخش رودهن را ترک کنند، ادامه داد: ستاد اسکان مسافران نوروزی بخش رودهن هر ساله در ایام نوروز در بحث خدمت‌رسانی به مسافران پیش‌قدم بوده و هستند که همین مسأله موجب شده تا همیشه رتبه نخست اسکان مسافران نوروزی را در استان تهران از آن خود کند.

صفری تصریح کرد: شهرداری‌های رودهن و آبعلی همچون گذشته در کنار آموزش و پرورش هستند و به صورت مشترک در بحث اسکان مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: آموزش پروش یک نهاد تأثیرگذار در جامعه است و از این‌رو، می‌تواند در بحث استقبال از نوروز و مسافران نوروزی برنامه‌های مهمی از جمله ایجاد غرفه‌های مختلف هنری، آموزشی و ... با حضور خود دانش آموزان اجرا کند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: تعداد 70 کلاس درس ویژه و درجه یک برای اسکان مسافران نوروزی در هفت مدرسه شهرهای رودهن و آبعلی در نظرگرفته شده است که از امکانات قابل توجهی برخوردار هستند.

صفری اضافه کرد: در پایان سال و در کنار برنامه‌های استقبال از مسافران و اسکان نوروزی، باید برنامه‌ریزی لازم به جهت مقابله با بحران‌های احتمالی به‌ویژه بارش‌های برف و باران را داشته باشیم.