شهردار رودهن خبر داد: آمادگی ۷ مدرسه برای اسکان اضطراری در رودهن/ هماهنگی لازم بین دستگاه‌ها در مدیریت بحران تقویت شود

زمان: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ه‍.ش.،‏ ۹:۵۳ نمایش: ۹۳ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
شهردار رودهن از آمادگی هفت مدرسه برای اسکان اضطراری مسافران در این شهر خبر داد و گفت: هماهنگی بین دستگاه‌ها باید در مدیریت بحران تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهدی_کچویی در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند که در محل سالن همایش‌های فرمانداری دماوند برگزار شد، با بیان اینکه در هفته گذشته روزهای پر کاری را داشتیم، اظهار کرد: بحران اخیر با تجربه‌های گذشته به خوبی در رودهن مدیریت شد.

وی افزود: در چند شب گذشته، بارش برف به ارتفاع ۱۰ سانتی‌متر موجب یخ‌زدگی معابر شده بود که این بحران بدون حادثه و مشکلی برطرف شد؛ این موضوع نشان می‌دهد که باید آمادگی‌های بیشتری در حوزه مدیریت بحران داشته باشیم تا غافلگیر نشویم.

شهردار رودهن با بیان اینکه وقوع ریزش بهمن سال گذشته به دلیل برنامگی خود ما رخ داد، گفت: شهرداری رودهن در روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن‌ماه امسال، ۱۸۳ نفر را در این شهر اسکان داد؛ هفت مدرسه با ۴۹ اتاق در رودهن آماده اسکان مسافران است.

کچویی با اشاره به اینکه ۳۰ تن نمک در شهر رودهن دپو شده است، تصریح کرد: باید در زمان وقوع بحران هماهنگی بهتری بین دستگاه‌های مربوطه صورت گیرد تا در حوادث دچار آشفتگی در کارها نشویم.

شهردار رودهن در پایان با تأکید بر اینکه وجود ناهماهنگی خود باعث بحران می‌شود، بیان کرد: زلزله اخیر در شهرستان دماوند مانور بسیار خوبی برای دستگاه‌ها بود که باید جدی گرفته شود؛ همچنین انجام دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌ها باید در دستور کار قرار گیرد تا با مشکلات کمتری مواجه شویم.