شهردار رودهن خبر داد: تشکیل ستاد فرعی تسهیلات نوروزی در شهرداری رودهن/ تدابیر لازم برای استقبال از بهار در رودهن اندیشیده شد

زمان: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۰۹ نمایش: ۷۶ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
شهردار رودهن از تشکیل ستاد فرعی تسهیلات نوروزی در این شهرداری خبر داد و گفت: تدابیر لازم برای استقبال از بهار در رودهن اندیشیده شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، مهدی کچویی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش بخش رودهن اظهار کرد: آموزش و پرورش رودهن از مدیری فعال و زحمت‌کش برخوردار است که باید قدردان زحمات وی بود.

وی افزود: مردم ایران به خصوص مردم خوب شهر رودهن بسیار مهمان‌‌نواز هستند و این موضوع را هر ساله در ایام نوروز به خوبی ثابت کردند.

شهردار رودهن گفت: بنده خودم را یک رودهنی متعصب می‌دانم و از این‌رو، دوست ندارم که وقتی مسافری حتی برای یک ساعت وارد شهر رودهن می‌شود با نارضایتی این شهر را ترک کند.

کچویی تصریح کرد: رودهن یکی از پرترددترین شهرها در کشور است و به همین جهت، باید بهترین خدمات را به مسافران ارائه دهیم.

وی بیان کرد: شهرداری رودهن ستاد فرعی تسهیلات نوروزی را تشکیل داده و همه واحدهای شهرداری از جمله خدمات شهری، زیبا سازی، عمران، روابط عمومی، فضای سبز، حمل و نقل و ... کاملاً آماده هستند.

شهردار رودهن خاطرنشان کرد: تدابیر لازم برای استقبال از بهار و نوروز انجام شده و در همین راستا، شست‌وشوی معابر و خیابان‌ها، رنگ‌آمیزی جداول، گل‌کاری، لکه‌گیری معابر و خیابان‌ها، آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌ها، نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی، استقرار کانکس راهنمای مسافر و ... در حال انجام است.

کچویی اضافه کرد: امیدواریم مسافران نوروزی ساعات و لحظاتی خوب را در شهر زیبا و مهمان‌نواز رودهن سپری کنند.