شهردار رودهن: شهرداری رودهن آماده واگذاری زمین به تامین اجتماعی است

زمان: ۱۳۹۶/۹/۱۱ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۲۹ نمایش: ۲۳۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
شهرداررودهن گفت: شهرداری و‌شورای اسلامی شهر رودهن آماده واگذاری زمین به سازمان تامین اجتماعی برای احداث بیمارستان و یا کلینیک تخصصی است.
مهدی کچویی گفت:  طبق گفته بخشدار و رییس شورای شهر،  احداث بیمارستان از آرزوی دیرینه مردم در این شهر است و به جرات میتوان گفت که این مردم لیاقت بهترین ها را دارند.
 
‌شهردار رودهن افزود: تعاملی که مابین مردم و مسولان رودهن وجود دارد زبانزد است و در هیچ شهری چنین اتحادی مشاهده نمی کنید و از این رو قطعا در تعامل با تامین اجتماعی در جهت ساخت بیمارستان هم وحدت و اتحاد ویژه ایی دارند.
 
 کچویی تصریح کرد: چندین نقطه برای ایجاد بیمارستان در شهر رودهن در نظر گرفته شده که طی هفته آینده  مورد بازدید کارشناسان تامین اجتماعی قرار می گیرد.
 
شهردار رودهن افزود:  این زمین ها متعلق به شهرداری است و پس از تایید کارشناسان تامین اجتماعی طی تفاهم نامه ایی رسمی، جهت احداث بیمارستان تحویل سازمان تامین احتماعی خواهد شد.
 
وی در پایان گفت: امیدواریم با پیگیری های مسولان از جمله نماینده محترم جناب آقای دکتر میرزایی و دکتر نوربخش هر چه زودتر شاهد آغاز ساخت بیمارستان تامین احتماعی در رودهن باشیم.