عباس آباد رودهن فاقد گاز شهری است

زمان: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ه‍.ش.،‏ ۷:۴۰ نمایش: ۱۲۱ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
رئیس شورای اسلامی بخش رودهن گفت: از یازده روستای بخش بزرگ رودهن تنها روستای عباس آباد که در جنوبی ترین نقطه این بخش واقع شده است فاقد گاز شهری است.

البرز سعیدی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای سطح بخش رودهن که در سالن جلسات شهیدان سجادیان بخشداری رودهن برگزار شد گفت:  بخش رودهن دارای یازده روستای بزرگ و کوچک است که همه آنها به جز روستای عباس آباد که در جنوبی ترین نقطه بخش رودهن واقع شده فاقد گاز است.

 

رئیس شورای اسلامی بخش رودهن اظهار داشت: مردم این روستا بارها برای تنها خواسته به حق خود به مراجع مربوطه مراجعه نمودند ولی سالیان سال است که پاسخ درست و دقیقی دریافت نکردند.

 

سعیدی با بیان اینکه مردم این روستا مشکلات زیادی در حوزه رفاهی دارند افزود: علاوه بر گاز، آب شرب مردم این روستا نیز با مشکل روبرو است.

 

رئیس شورای اسلامی بخش رودهن تصریح کرد: معضل طرح هادی نه تنها برای روستای عباس آباد بلکه برای اکثر روستاهای سطح بخش رودهن به مشکلی بزرگ تبدیل شده که از بخشدار عزیز به عنوان نماینده عالی دولت و نماینده سخت کوش مردم در مجلس وشورای اسلامی تقاضا داریم  توجه ویژه ایی به این مهم داشته باشند.

 

سعیدی درپایان گفت: بنده به عنوان خادم مردم در شورای اسلامی بخش وظیفه خود میدانم که مشکلات  روستاها را به مسئولان عالی رتبه شهرستان و بخش انعکاس دهم و امیدوارم مشکلات این مردم ولایی و زحمتکش جامعه از جمله مردم خوب روستای عباس آباد بر طرف گردد./