فرماندار دماوند: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نقطه عطف نظام است/ احتمالا دماوند میزبان رئیس جمهور خواهد بود

زمان: ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ ه‍.ش.،‏ ۹:۳۴ نمایش: ۸۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
فرماندار شهرستان دماوند گفت: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نقطه عطف نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و از لحاظ سیاسی و بین المللی بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجید صفری در جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر که در محل بخشداری رودهن برگزار شد، اظهار کرد: باید عملکرد خودمان را در طول 40 سال از پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی مورد ارزیابی قرار دهیم.

 

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: دهه فجر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و انتظار داریم شهرستان دماوند به‌ویژه بخش رودهن از برنامه‌های خوبی در این ایام برخوردار باشند.

 

وی افزود: دستاوردهای نظام طی این 40 سال باید کاملا به اطلاع مردم برسد که در همین راستا نمایشگاه دستاوردهای نظام که شاخص‌ترین برنامه دهه مبارک فجر است در شهرستان برگزار خواهد شد.

 

صفری تصریح کرد: با توجه به اهمیت بخش رودهن و استقلال بیشتر ادارات در این منطقه یک نمایشگاه مستقل نیز با مدیریت بخشداری، کمک دستگاه‌های فرهنگی، شهرداری‌ها، سپاه و بسیج، ادارات دولتی و دستگاه‌های خدمات رسان در سطح بخش رودهن برگزار شود.

 

فرماندار شهرستان دماوند از احتمال سفر رئیس جمهور به شهرستان دماوند و بخش رودهن خبر داد و گفت: به احتمال بسیار زیاد در دهه مبارک فجر میزبان شخص رئیس جمهور و هیات دولت باشیم و پروژه‌های خوبی را در شهرستان دماوند و بخش رودهن مورد افتتاح قرار خواهیم داد.

 

وی با بیان اینکه وضعیت کشور از هر نظر با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، گفت: دهیاران نیز در کنار مدیران شهری در جهت هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های دهه مبارک فجر تلاش کنند.