مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران: رودهن پیشرو در ورزش استان تهران است+تصاویر

زمان: ۱۳۹۷/۸/۵ ه‍.ش.،‏ ۸:۲۰ نمایش: ۱۰۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: رودهن با توجه به سرانه ورزشی بسیار خوب در سطح استان تهران، پیشرو در ورزش استان است.

رضا گل محمدی در سفر یک روزه خود به شهر رودهن به جهت بازدید از امکانات ورزشی و افتتاح چندین پروژه ورزشی در بخش رودهن گفت: رودهن پتانسیل واستعدادهای بالا و زیادی در رشته های مختلف ورزشی دارد ضمن اینکه امکانات خوب ورزشی این شهر به پیشرفت ورزشکاران کمک زیادی کرده است.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران افزود: طرح استعداد یابی در سطح استان تهران بزودی شروع می شود و ورزشکاران و ورزشدوستان رودهنی هم می توانند از این فرصت عالی استفاده نمایند.

 

گل محمدی اظهار داشت: جمعیت کشور روز به روز در حال افزایش است ولی سرانه ورزشی وامکانات، دیگر جوابگوی این همه جمعیت نیست و باید مسئولان عالی رتبه تصمیمات مهمی بگیرند چرا که در آینده ایی نه چندان دور قطعا با مشکل سرانه و فضاهای ورزشی در تمام کشور روبرو خواهیم شد.

 

وی با بیان اینکه سرانه ورزشی استان تهران بسیار پایین است گفت:  تا به امروز از سال 97 بیش از 25 پروژه در سطح استان تهران افتتاح شده است و امیدواریم با همت مسئولان، شاهد رشد ورزش استان از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری باشیم و جایگاه سابق خود در ورزش را مجددا به دست بیاوریم.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: سرکار خانم شکری رئیس اداره ورزش و جوانان بخش رودهن اولین و تنها زن رئیس در ورزش استان تهران هستند و انصافا برای پیشرفت و رشد ورزش این بخش تلاشهای زیادی داشتند .

 

گل محمدی بر اتحاد و همدلی بین مسئولان تاکید کرد و افزود: خوشبختانه همیشه و در تمام ادوار شاهد اتحاد بی نظیرمسئولان بخش رودهن بودیم و هستیم و ازاینکه مسئولان از جمله بخشدار، شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران دستگاه های اجرایی و دولتی پشتیبان اداره ورزش و جوانان بودند نهایت قدردانی را دارم و امیدوارم که این اتحادی که در رودهن وجود دارد در تمام استان تهران شکل بگیرد.

 

در این مراسم گل محمدی و مسئولان از خانه کشتی، سالن  ورزشی چند منظوره بانوان، پیست اسکیت، محوطه رو باز والیبال و بسکتبال وساختمان اداره ورزش و جوانان بازدید و خانه کوهنوردی، خانه شطرنج وهمچنین پیست دوچرخه سواری و پیاده روی رودهن را افتتاح کردند.