مردم همچون گذشته فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند

زمان: ۱۳۹۹/۴/۲۳ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۱۱ نمایش: ۱۴۰ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار و رئیس ستاد کرونا بخش رودهن گفت: در شرایط فعلی لازم است مردم از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند و ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی، همه مسائل بهداشتی را رعایت نمایند.

حمیدرضا ذوالفقاری گفت: هر چند که شرایط فعالیت اصناف و اماکن عمومی تقریبا به حالت عادی بازگشته اما این به معنی شکست کرونا نیست و لازم است تا شهروندان نسبت به رعایت اصول بهداشتی اهتمام ویژه‌ای داشته و با پایبندی به اصل در خانه ماندن، از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

وی  با اشاره به اینکه برگزاری مجالس عروسی در تالارها و مراسمات ترحیم همچنان ممنوع است ادامه داد: طبق اعلام ستاد مبارزه با کرونا در استان تهران علاوه بر ممنوعیت عروسی و مجالس ترحیم، برگزاری هرگونه سمینار، جشنواره و همایش نیز در سطح استان تهران ممنوع است.

بخشدار و رئیس ستاد کرونا بخش رودهن با تاکید بر استفاده از ماسک در اماکن و معابر شلوغ توسط شهروندان گفت: باید به تمامی نکات بهداشتی و مراقبتی که از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر می شود توجه ویژه داشته باشیم.

ذوالفقاری ضمن تقدیر و تشکر از حافظان سلامت در مراکز درمانی سطح بخش اظهار داشت: در چندین مرحله مختلف ضدعفونی معابر و اماکن عمومی توسط شهرداریها و دهیاری ها سطح بخش انجام شده و قطعا این موارد ادامه خواهد داشت.

بخشدار و رئیس ستاد کرونا بخش رودهن در پایان افزود: توقع ما از همه مردم عزیز سطح بخش این است که حتما  به توصیه های ابلاغ شده در حوزه بهداشتی، درمانی و مراقبتی عمل کنند تا با لطف خداوند متعال و به کمک و یاری یکدیگر شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم.