مشکلات آنتن دهی تلفن همراه و امور پست رودهن با حضور وزیر ارتباطات بررسی شد

زمان: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۹:۲۳ نمایش: ۳۹ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: طی نشست صمیمی که در روز پنجشنبه 11 بهمن ماه با حضور آقای میرزایی نیکو نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، آقای صفری فرماندار شهرستان دماوند و سایر مسئولان با آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات در فرمانداری شهرستان دماوند برگزار گردید مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در برخی از نقاط بخش رودهن و خدمات پستی رودهن از سوی اینجانب عنوان و مورد بررسی قرار گرفت.
حمیدرضاذوالفقاری گفت: در این دیدار خواسته های به حق مردم بخش رودهن در حوزه ارتباطات از جمله امور پست و همچین عدم آنتن دهی تلفن همراه در برخی نقاط شهری و روستایی بخش رودهن مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
 
بخشدار رودهن گفت: آذری جهرمی وزیر ارتباطات سریعا دستور پیگیری این موضوعات را از سوی مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار استان تهران صادر و خواستار ارائه نتیجه به وزارتخانه شد.
 
ذوالفقاری در پایان گفت: در همین راستا مسئولان شرکت ارتباطات سیار استان تهران امروز شنبه 13 بهمن طی تماس تلفنی با اینجانب گزارش نقاط فاقد آنتن دهی و یا انتن دهی ضعیف را خواستار شدند که موضوع برابر گزارشات قبلی در حین بروز رسانی مجدد میباشد و امیدواریم سریعا نسبت به حل مشکلات موجود اقدام شود.