میرزایی نیکو: بهداشت، راه ، کشاورزی و گردشگری مهمترین اولویت های من بوده و هست

زمان: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ه‍.ش.،‏ ۷:۴۲ نمایش: ۱۳۰ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
نماینده مردم دماوند، فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی گفت: بهداشت، راه دسترسی، کشاورزی و گردشگری از اولویت های مهم ما بوده و تدبیری برای حل مشکلات روستائیان وانجام این چهار اولویت را داشت ايم.

قاسم میرزایی نیکو در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای سطح بخش رودهن که در سالن جلسات شهیدان سجادیان با حضور بخشدار و روساي شوراي روستاها و دهياران در بخشداری رودهن برگزار شد گفت: مردم بویژه روستائیان از مسئولان انتظار دارند و ما به عنوان قانون گذارو خدمتگذار باید جوابگوی نیاز این مردم عزیز باشیم.

 

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمین های جوانان در روستاها باید در اختیار خود جوانان روستا قرار بگیرد گفت: این زمین ها حق مردم و جوانان روستاها است و باید با عوامل و سو استفاده کنندگان که اقدام به دلالی و خرید و فروش غیر قانونی این زمین ها می کنند برخورد گردد.

 

میرزایی نیکو به درآمد زایی در سطح روستاها تاکید کرد اظهار داشت: روستاهای بالا دست بخش رودهن مانند جورد ، وسکاره و آردینه از طبیعت بکر و زیبایی برخوردار هستند و با توجه به نزدیکی به قله دماوند و پارک ملی لار می می توانند در حوزه گردشگری برنامه ریزی کنند.و ما از شورا انتظار طرح داريم

 

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جلسه ایی که با مسئولان استانی داشتیم  قیر یارانه ایی برای بخش رودهن اختصاص یافت و از این رو امیدواریم هر چه زودتر شاهد روکش آسفالت و بهسازی ولکه گیری جاده های روستایی در ابن منطقه باشیم.

 

میرزایی نیکو به جلسات مکرر با وزیران و حضور آنان در منطقه اشاره کرد و گفت: جلسه ایی  بسیار مهم و مفید با دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی در محل وزارتخانه برگزار و برای کمربندی رودهن و دماوند، تقاطع غیر همسطح رودهن به مهرآباد و دیگر پروژه های مهم این منطقه تصمیمات خوبی گرفته شد و انشالله به زودی به مرحله اجرا در خواهند آمد.

 

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: تمام هدف دولت و مجلس به عنوان دو دستگاه قانون گذار و اجرایی در این بحران اقتصادی شدید، آرامش و رفاه کامل مردم است و دراین راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

در اين جلسه  براي چهار مورد منابع طبيعي، حريم روستاها، طرح هادي و آب تصميماتي گرفته شد.