نصب سیستم جی‌پی‌اس بر روی خودروهای شهرداری رودهن

زمان: ۱۳۹۶/۴/۲۲ ه‍.ش.،‏ ۲۳:۱۳ نمایش: ۱۹۱ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
نصب سیستم جی‌پی‌اس بر روی خودروهای شهرداری رودهن شهردار رودهن از نصب سیستم جی پی اس بر روی خودروهای شهرداری رودهن خبر داد و گفت: جهت کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد ماشین آلات و هم چنین کنترل مسیرهای کاری و بررسی عملکرد این سیستم در شهرهای مختلف بر آن شدیم تا این سیستم در شهرداری رودهن نیز به کار گرفته شود.

به گزارش خبرنگار پانا شهرستانهای تهران ،مهدی کچویی افزود:عمده عملکرد این سیستم بر روی ناوگان خدمات شهری و کنترل دقیق مسیرهای کاری و نیز کنترل تخلیه به موقع زباله در نقاط مختلف شهر در اولیت کاری ما بوده وهم چنین اخذ پرینت کاری در هر دوره برای خودروهای حمل زباله و نیز در صورت عدم تطابق، درج اخطار در کارنامه کاری خودروی خاطی و راننده آن صورت خواهد گرفت.
وی در ادامه گفت:از عمده ویژگی های این نرم افزار کنترل تردد های مجاز و غیر مجاز خودروها، کنترل میزان سوخت مصرفی، سرعت خودروها در حین ماموریت و مسیر های تردد می باشد.
شهردار رودهن عنوان کرد:هدف ما،کنترل عملکرد کارکنان شهرداری و جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل و یا سهل انگاری جهت سرعت بخشیدن به فعالیت ها و خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم جلب رضایت آنهاست.