همدلی و همزبانی مردم در راهپیمایی 13 آبان موجب سرخوردگی استکبار می شود

زمان: ۱۳۹۸/۸/۱ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۵۲ نمایش: ۲۶۳ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: همدلی و همزبانی مردم در راهپیمایی 13 آبان موجب سرخوردگی استکبار می شود و از این رو می بایست وحدت مسلمانان نه تنها در کشور بلکه در تمام دنیا بیش از پیش شود.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/

"حمیدرضاذوالفقاری" در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز 13 آبان افزود: روز 13 آبان یکی از مهمترین روزهای ملی در تقویم است و از اهمیت زیادی در بُعد سیاسی  و بین المللی برخوردار می باشد.

وی ادامه داد: در روز 13 آبان 1357 عده زیادی از دانش آموزان و دانشجویان به دست نیروهای نظامی پهلوی به شهادت رسیدند و دقیقا یک سال بعد در روز 13 آبان 1358 لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد.

ذوالفقاری با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان دو قشر پیشرو و تاثیر گذار در مناسبت های مختلف کشور بودند و هستند اظهار داشت: باید ایثار و شجاعت  دانش آموزان و دانشجویان انقلابی را به نسل سوم و چهارم انقلاب انتقال دهیم که آموزش و پرورش وظیفه مهمی در این راستا دارد.

بخشدار رودهن  گفت:همدلی و همزبانی مردم در راهپیمایی 13 آبان موجب سرخوردگی استکبار می شود و طی هفته‌ای که گذشت راهپیمایی اربعین نیز باعث عزت شیعیان و مسلمانان و خفت استکبار و استعمار شد.

وی افزود: مراسم راهپیمایی روز 13 آبان امسال قطعا با شکوه و با حضور حماسی مردم عزیز از جمله دانش آموزان و دانشجویان برگزار می شود.

بخشدار رودهن در پایان تصریح کرد: هماهنگی های لازم در خصوص راهپیمایی روز 13 آبان بخش رودهن انجام و شاهد روز باشکوهی در سطح بخش رودهن خواهیم بود.