همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر: شش پروژه شهری و روستایی در سطح بخش رودهن افتتاح و کلنگ زنی شد+تصاویر

زمان: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ه‍.ش.،‏ ۱۲:۴۳ نمایش: ۶۸ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر، شش پروژه شهری و روستاهای با حضور حجت الاسلام والمسلمین مدیح امام جمعه بخش رودهن، میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند، فیروزکوه و رودهن، صفری فرماندار شهرستان دماوند، ذوالفقاری بخشدار رودهن، معاونین فرماندار، رسولی سرپرست شهرداری رودهن و جمعی دیگر ازمسئولان و اهالی شهری و روستایی در شهر رودهن و روستاهای خورین و مهرآباد افتتاح و کلنگ زنی شد.

جایگاه سوخت بنزین و گازوئیل موسوی شهر رودهن با 9 نازل بنرین، 4 نازل گازوئیل و 8 نازل بنزین سوپر، توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت  دو هزار متر مربع و با هزینه ایی بالغ بر 49 میلیارد ریال احداث وبرای 10 نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی نموده است که اولین پروژه قابل افتتاح بود.

در ادامه دفتر دهیاری روستای خورین بخش رودهن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح ومحل جدید احداث ساختمان دهیاری روستای خورین بخش رودهن در زمینی به مساحت 400 متر مربع و با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

در ادامه نیز درمانگاه شبانه روزی مهرآور مهرآباد از توابع بخش رودهن افتتاح و به بهره برداری رسید.

این درمانگاه که توسط بخش خصوصی  با اعتباری بیش از 10 میلیارد ریال و در پنج طبقه راه اندازی شده  و با بخش های از جمله دندانپزشکی، مامایی، آزمایشگاه، اورژانس و فیزیوتراپی به مردم روستای مهرآباد و مسکن مهر خدمات رسانی می کند.

همچنین کلنگ احداث مجموعه ورزشی روستای مهرآباد از توابع بخش رودهن به زمین زده شد.

این مجموعه ورزشی در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع ایجاد می شود که در فاز نخست سرویس های بهداشتی، رختکن ها، دیوار کشی اطراف  مجموعه، پیست دوچرخه سواری و پیاده روی با اعتباری به میزان 10 میلیارد ریال احداث خواهد شد

در پایان نیز ساختمان جدید دهیاری روستای مهرآباد از توابع بخش رودهن با حضور افتتاح شد.

ساختمان جدید دهیاری روستای مهرآباد در زمینی به مساحت 400 متر مربع و با اعتباری به میزان هشت میلیارد ریال در سه طبقه توسط شورای اسلامی و دهیاری روستا احداث شده است.