هیات اجرایی مسئولیت صحت و سلامت انتخابات را بر عهده دارد

زمان: ۱۳۹۸/۹/۱۶ ه‍.ش.،‏ ۸:۳۵ نمایش: ۲۶۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار و رئیس امور هماهنگی انتخابات بخش رودهن گفت: طبق ماده 31 و 32 قانون انتخابات، اعضای هیات اجرایی از میان معتمدین محلی انتخاب و مسئولیت صحت و سلامت انتخابات را برعهده دارد.

"حمیدرضا ذوالفقاری" در نخستین نشست اعضای هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخایات مجلس شورای اسلامی و میاندورایی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بخش رودهن گفت: اعضای هیات اجرایی انتخابات دارای ۱۱ عضو اصلی از جمله بخشدار، رئیس دادگستری و رئیس ثبت احوال هستند و ۸ نفر دیگر از طریق انتخابات و از بین معتمدین محلی انتخاب می شوند.

وی گفت: تمام روند برگزاری انتخابات با کمک مردم برگزار می شود و قطعا در انتخابات پیش رو آنچه در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است رقم خواهد خورد.

ذوالفقاری دعوت مردم به مشارکت حداکثری و ایجاد زمینه حضور پرشور مردم در انتخابات را از وظایف همه مدیران و مسئولان در کشور برشمرد و گفت: حفظ آرامش در جامعه، ایجاد امید در میان مردم، برقراری امنیت انتخابات و صیانت از آرای مردم به عنوان حق‌الناس، از مهم‌ترین وظایفی است که باید از سوی مسئولان مورد توجه جدی قرار گیرد.

بخشدار و رئیس امور هماهنگی انتخابات بخش رودهن با اشاره به شرایط موجود بین المللی افزود: با برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و حماسی باید یاس و نا امیدی را به جبهه دشمنان نظام و انقلاب بر گردانیم.

ذوالفقاری در پایان گفت: علاوه بر برگزاری انتخابات توسط مردم و معتمدین، این مردم هستند که سرنوشت خود را آزادنه تعیین می کنند و در روز دوم اسفندماه 98 شاهد یک روز تاریخی در کشور خواهیم بود.